Sześć Twarzy Inwestowania – 8.12.2022 | ŁÓDŹ

logo2_301749_20221117200342

„Sześć twarzy inwestowania” to wyjątkowe wydarzenie hybrydowe dot. Inwestowania, które odbędzie się w Hotelu Iness oraz online dla uczestników spoza Łodzi. 

Spotkanie będzie okazją do spojrzenia przez praktyków na rynek nieruchomości, ale także na inne formy inwestowania z perspektywy ostatnich 12 miesięcy.

Wartość merytoryczna warsztatu nt. Sześć Twarzy Inwestowania

Panel dyskusyjny nt. Inwestycji z udziałem ekspertów na rynku nieruchomości w Łodzi Sylwia Borusowska Prezes zarządu A&AHolding, Joanna Jurasz Prezes rodzinnej firmy AB Litwińska i w Poznaniu Małgorzata Owczarzak pośredniczka w biurze nieruchomości RE/MAX Poznań, pomysłodawczyni, współzałożycielka i Prezeska Fundacji „Odważ się” oraz . Moderującą panel będzie Bożena Maria Uciechowska, Manager z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach w branżach media, finansowe, dystrybucja i logistyka. Szkolenie dot. inwestowania w budowanie marki osobistej, które poprowadzi Aneta Sobol Certyfikowany Specjalista ds. Ubezpieczeń Indywidualnych, członek MDRT 2022 – Million Dollar Round Table.

08.12.2022 w godz. od 17:30 do 20:00 STACJONARNIE w Łodzi w Hotelu Iness lub ONLINE dla osób z całej Polski.


                                                                                                                                                                                     Fundacja odważ się
                                                                                                                                                                              Klub Kobieta i Pieniądze