10.02.2024 | Kraków: Targi dla Biznesu – Największe Targi Pomysłów na Biznes oraz Konferencja Business Idea Kraków

Targi dla ludzi przedsiębiorczych. Znajdź pomysł na biznes lub inwestycję.

Dla Kogo: 

  • dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes oraz tych bardziej doświadczonych
  • dla osób szukających pomysłów na biznes bądź inwestycji
  • dla Dyrektorów i Menagerów
  • dla producentów , franczyz oraz sektora usług dla firm  

Nasze wydarzenie biznesowe składa się z: 

60 kryzysoodpornych pomysłów na biznes (wystawcy , którzy chętnie opowiedzą o swoim koncepcie i przedstawią różne formy współpracy)
konferencja biznesowa ( tematyka rozwoju biznesu , motywacji w biznesie, AI dla biznesu , Faktoring biznesu, zwiększenie sprzedaży, inwestowanie w nieruchomości – patrz na podstronie konferencji)
debata dotycząca pozyskania dotacji w 2024 r
godzinny moderowany Networking B2B i B2C
doradztwo ds. rozwoju biznesu (darmowe konsultacje 1:1 dotyczące strategii firmy , marketingu , zwiększenia sprzedaży, wykorzystania AL. W firmie i inne)
wywiady z przedsiębiorcami

NETWORKING – MOTYWACJA BIZNESOWA – MOŻLIWOŚCI NAWIĄZANIA WSPÓŁPRAC Z MARKAMI I PRODUCENTAMI – KONFERENCJA BIZNESOWA – DORADZTWO 1:1 – WARSZTATY

Masz olbrzymie doświadczenie – skorzystaj z Networkingu biznesowego B2B , dawki inspiracji i wiedzy na konferencji Business Idea oraz ścianki wywiadów z przedsiębiorcami oraz wieczornego bankietu.

Jesteś początkowym przedsiębiorcą – skorzystaj z darmowego doradztwa ekspertów 1:1 , konferencji Business Idea , moderowanego Networkingu, debaty o pozyskiwaniu dotacji.

Szukasz pomysłu na Siebie – skorzystaj z wydeptanych ścieżek 60 wystawców z gotowymi konceptami na biznes, darmowego doradztwa ekspertów z różnych dziedzin, godzinnego przeglądu 10 biznesów na scenie.

Co nas wyróżnia?

Podczas wydarzenia znajdą Państwo aż 6 różnych „stref” 

Networking z ,,prawdziwego zdarzenia” – moderowana godzina , podczas której będą mieli Państwo okazje poznać  innych ciekawych ludzi zainteresowanych biznesem i rozwojem. Pamiętaj jedną z zasad rozwoju w biznesie jest otaczanie się przedsiębiorczymi ludźmi i wzajemne napędzanie się do działań.

Wśród naszych Wystawców znajdą Państwo również firmy i instytucje wspierające prowadzenie biznesu: Agencje marketingowe, Radców prawnych, Doradców do pozyskania Funduszy Unijnych, Coachów.

Doradztwo 1:1 do spraw rozwoju biznesu w najważniejszych dziedzinach biznesu od ekspertów z dużym doświadczeniem.

Wśród wszystkich wydarzeń biznesowych, jakie mają miejsce w naszym kraju, zdecydowanie na pierwszą pozycję wysuwają się targi franczyzy w Krakowie. Jest ku temu wiele ważnych powodów – ludzie chcą się rozwijać, tworzyć swoje własne biznesy, zakładać je i rozbudowywać, spełniać się jako przedsiębiorcy i oferować swoim klientom nowe, interesujące usługi i fantastyczne produkty – wszystko na własnych zasadach.

Szczegółowy plan Konferencji znajdziesz >TUTAJ<