20.01.2024 | Zabrze: Warsztaty „Stwórz własną mapę marzeń na 2024 rok”

Otwórz swoje serce na spektakularny warsztat tworzenia mapy marzeń w naszym Studio Uważności LUNA.

Czy kiedykolwiek marzyłaś o stworzeniu przestrzeni, w której mogłabyś zanurzyć się w swoje najgłębsze marzenia i cele? Jeśli tak, to ta niezwykła okazja jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego warsztatu tworzenia mapy marzeń, gdzie poprowadzę Cię przez inspirującą podróż ku odkryciu Twoich ukrytych pragnień i zasiewaniu ziaren pozytywnej zmiany w Twoim życiu. To nie będzie zwykłe spotkanie – to będzie magiczne doświadczenie, które przeniesie Cię w sferę wizji i manifestacji.

Przez kreatywne wykorzystanie mojej autorskiej mapy marzeń i naszej intuicji stworzymy wyjątkowe osobiste mapy, które będą przypominały nam o naszych celach i inspiracjach każdego dnia. To będzie szansa, aby podzielić się swoimi marzeniami z innymi silnymi, pięknymi kobietami i znaleźć wsparcie w niezwykłej atmosferze.

Nie przegap tej okazji, aby wejść głębiej w swoją wewnętrzną mądrość i napełnić swoje życie pozytywną energią! Przyjdź i doświadcz czegoś niesamowitego.

Data: 20.01.2024r
Godzina: 13:00-16:00 
Miejsce: LUNA Studio Uważności
Zabrze, ul. Ignacego Paderewskiego 42

Cena: 150 zł. W cenie biletu każdy z uczestników otrzyma Mapę marzeń w formie plakatu plus arkusz z propozycją osiemnastu uniwersalnych marzeń w formie naklejek.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i przygotuj się na podróż swojego życia! 

Zabierz ze sobą zeszyt i długopis.

Prowadzenie: Iwona Jasińska, twórczyni nowatorskiej Mapy marzeń.

*Ograniczona ilość miejsc*

Do zobaczenia na tej niesamowitej podróży odkrywania marzeń! 

O mnie :
Mam na imię Iwona i od 16 lat zajmuje się zawodowo refleksoterapią i terapią czaszkowo-krzyżową.
Moje życie doświadczyło burzliwych zmian, które sprawiły, że musiałam odbudować je od podstaw. W tym procesie odkryłam w sobie niezwykłe talenty i dary, którymi teraz chcę dzielić się z innymi.

Mimo mojej introwertycznej natury, niesamowitą radość czerpię z kontaktu z kobietami, w których widzę niezwykły potencjał do przemiany i rozwoju. Jestem świadomą kreatorką swojego życia, od momentu, gdy postanowiłam wyjść z roli ofiary i odważnie podążać za swoimi marzeniami.

Stworzyłam nowatorską mapę marzeń, jako narzędzie, które pomaga mi i moim podopiecznym odkrywać prawdziwe marzenia i cele życiowe. Zapraszam Was do odkrywania własnej mocy i dołączania do mnie w podróży ku autentycznemu spełnieniu.

Jestem podekscytowana możliwością dzielenia się tą pasją z Wami.
Z miłością
Iwona

Zaliczka w wysokości 50 zł. jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach.

Zapraszamy!

Link do strony wydarzenia: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *