6. Śniadanie biznesowe dla kobiet „Dziewczyny na swoim przy kawie” – 21.04.2023 | Warszawa

Dlaczego warto wziąć udział ?

  • poznasz kobiety, które prowadzą swoją działalność
  • zaprezentujesz swój biznes
  • podczas networkingu poznasz przyszłe partnerki biznesowe i klientki
  • spędzisz czas z osobami, które tak jak Ty zmagają się na codzień z wyzwaniami przedsiębiorczości
  • będziesz mieć okazję do zainspirowania siebie i zainspirowania innych
  • zrobisz coś dla siebie 🙂

Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę czy dopiero planujesz, wielkość Twojego biznesu, branża, obszar działania. Liczy się chęć nawiązywania nowych relacji i rozwijania swojej firmy.

Gościem specjalnym podczas śniadania będzie Natalia Kondraciuk – właścicielka salonu stylizacji paznokci i centrum szkoleniowego w Warszawie oraz centrum szkoleniowego i sklepu w Płocku.  Instruktor stylizacji paznokci, w branży od 2007 roku. Certyfikowany trener mentalny i Social media manager.Wspiera kobiety z branży Beauty w stawianiu pierwszych kroków w biznesie, wspiera rozwój aktualnych salonów w branży na wielu płaszczyznach. Jej motto brzmi „działaj z tym na co masz wpływ”

Natalia opowie nam między innymi: 

– Jak stworzyć i prowadzić z powodzeniem biznes w bardzo konkurencyjnej branży?

– Jak nadążyć za trendami w social mediach i nie pogubić się w doborze naszych kanałów promocji online?

– Czy work life balance jest w ogóle możliwy? 

Program spotkania:

10.00 – 11.00 – powitanie, zamówienie śniadania, prezentacja Waszych działalności

11.00 – 12.00 –  rozmowa z Ekspertką 

12.00 – 13.00 –  networking przy kawie

UWAGA: Jest tylko 15 miejsc. Zależy mi, żeby każda z Was miała komfort prezentacji swojej firmy i możliwość porozmawiania z kilkoma osobami podczas networkingu.  W cenie biletu jest wybrany zestaw śniadaniowy + kawa. 

Prowadząca:

Natalia Kościuk, założycielka @dziewczynynaswoim

@dziewczynynaswoim to projekt Natalii skierowany do kobiet, które myślą o założeniu swojej działalności lub są na początku tej drogi. Poprzez konsultacje, szkolenia i warsztaty Natalia „odczarowuje” trudne tematy takie jak sprzedaż, organizacja pracy, łączenie biznesu z macierzyństwem. Motywuje kobiety w dążeniu do niezależności finansowej z rozsądkiem i w oparciu o strategię i plan działania.

Z wykształcenia hungarystka i manager sportu – to niecodzienne połączenie umożliwiło jej pracę przy międzynarodowych projektach m.in. UEFA EURO 2012. Ma na swoim koncie wiele kampanii marketingowych zrealizowanych dla znanych marek. Współpracowała z firmami szkoleniowymi, magazynem My Company Polska oraz Fundacją Przedsiębiorczości Tax Care. Mentorka w międzynarodowym programie QUEEN Innovation Challenge. Laureatka plebiscytu Top 15 Kobiet Sukcesu w kategorii „Biznes i marketing”.

Na co dzień sama łączy prowadzenie firm z organizacją życia w dużej rodzinie. Współprowadzi z mężem międzynarodowy e-commerce motoryzacyjny działający na kilku rynkach. Prywatnie mama Karoliny,  Kajetana, o Konstantego i Konstancji. W każdej wolnej chwili ucieka z całą rodziną na ukochany Cypr.

Zajrzyj na FB: https://www.facebook.com/DziewczynyNaSwoimNK

Link do strony wydarzenia: TUTAJ