Hulanki w Hawajskich Rytmach Hula – 18.02.2023 | Warszawa

 

W ostatnią sobotę karnawału zapraszam wraz z prowadzącą Małgorzatą na:
HULANKI W HAWAJSKICH RYTMACH HULA

Termin: sobota 18.lutego godz.11:00 – 13:00
Miejsce: ul.Kolegiacka 3 Warszawa / CKW / sala galerii na IIIp
Wartość warsztatu: 160zł

Jestem pewna, że będzie to prawdziwa, taneczna przygoda. Zarówno dla osób, które pierwszy raz zetkną się z tańcem Hula jak i dla osób, które uczestniczą w takich zajęciach na co dzień. Dla mnie to będzie pierwszy raz i jestem niezwykle podekscytowana. Do poprowadzenia tego warsztatu zaprosiłam niezwykłą kobietę o wielu talentach i umiejętnościach. Ciepłą, kolorową i zakręconą 😉 Małgorzatę Margaritę Wilczyńską. Specjalnie dla nas przyjeżdża z Łodzi i zapewni nam wspaniałe karnawałowe wrażenia. Więcej informacji o Małgorzacie przeczytasz poniżej.

Czego możesz się spodziewać?
• Dobrej zabawy,
• Uśmiechu
• Nauki podstawowych kroków Hula,
• Nauki prostej choreografii w rytmach Hula,
• Muzyki w klimacie Hula,
• Poczęstunku: ciacho, woda, owoce…

Jak się przygotować?
• Zaopatrz się w dobry nastrój,
• Ubierz się w stylu Hula. Inspiracje znajdziesz w internecie a i ja podsyłam zdjęcia. Klasyczny strój Hula nie jest obowiązkowy. Wystarczy np. jak zawiążesz na biodrach długą chustę, do tego podkoszulek/koszula, kwiaty we włosy…dużo kwiatów 😉 biżuteria, makijaż…
• Tańczymy boso lub w lekkich butach,
• Ode mnie będzie łańcuch kwiatowy hula,

Czym jest taniec Hula?
Taniec Hula dosłownie znaczy: rozpalać wewnętrzny ogień – ruch bioder uruchamia przepływ energii w ciele po to, by było piękne i zdrowe, uwalniając pierwotną energię miłości do siebie i świata. Dlatego, gdy tańczymy hula, poprawia nam się nastrój – nasze ręce są w harmonii z niebem, stopy w harmonii ziemią, a ciało w harmonii z kosmosem. Wszystko jest miękkie, płynne i lekkie. Hula to wyrażanie emocji i transformacja tego, co negatywne, w to, co pozytywne; to rodzaj medytacji w ruchu.

Słów kilka o prowadzącej:
Małgorzata Wilczyńska – z wykształcenia lekarz, arteterapeuta (m.in. choreoterapia i terapia tańcem), instruktor tańca i manager, masażystka (masaże klasyczne, relaksacyjne, terapeutyczne i lecznicze, m.in. całego ciała Lomi Lomi Nui i Dotyk Motyla, liftingujący twarzy Kobido i BelViso, antycellulitowy bańką chińską, relaksacyjny gorącymi kamieniami oraz powięziowy i drenaż limfatyczny, a także automasaż). Tancerka i instruktorka tańców: flamenco, tańców orientalnych (arabskiego tańca brzucha (Belly dance) i indyjskiego tańca hinduskiego (Bharatanatyam oraz Bollywood), a także stepowania musicalowego (Tap dance) oraz tańca hawajskiego (Hula) i tańców w kręgu, tańców liniowych. Wizażystka i stylistka, fotomodelka i modelka z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca m.in. z agencjami Art Models i Moda Forte. Choreograf i konferansjer pokazów mody (do m.in. Wyborów Miss Polonia, Święta Łodzi i innych miejscowości) i różnych innych form scenicznych (np. przedstawienia teatralne, koncerty z muzyką na żywo, występy improwizowane z animacją publiczności).

Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Ciebie do skorzystania z tego warsztatu. Godziny warsztatu nie kolidują z wieczornym wyjściem kończącym karnawał. Wręcz mogą rozpalić Cię wewnętrznie i przygotować na ciąg dalszy na mieście czy u przyjaciół.

Zapisy:
Agnieszka Śliskowska
601 912 634
Agnieszka.sliskowska@gmail.com

Opłata: 160zł na podane niżej konto:
Agnieszka Śliskowska Studio Treningu
ING 76 1050 1461 1000 0097 3864 0060 

                                                                                                        Agnieszka Śliskowska Studio Treningu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *