Jak szybko i sprawnie stworzyć przemyślaną garderobę?

Masz dość zastanawiania się rano, co na siebie włożyć? Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu już zawsze będziesz miała do wyboru wiele kompletnych stylizacji. Mowa o szafie kapsułowej online – koncepcji minimalizmu w garderobie, polegającej na posiadaniu ograniczonej liczby ubrań, które można łatwo ze sobą łączyć.

Szafa kapsułowa online ma wiele plusów, które mogą sprawić, że zarządzanie swoją garderobą stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne, np.:

  • Organizacja garderoby: pomoc w uporządkowaniu i zorganizowaniu Twojej garderoby. Możesz łatwo przeglądać, planować i analizować swoje ubrania, co ułatwia utrzymanie porządku.
  • Minimalizm: ograniczona liczba ubrań, co może przyczynić się do adoptowania minimalistycznego stylu życia.
  • Łatwe tworzenie zestawów: szybkie i łatwe tworzenie różnych zestawów z dostępnych ubrań.
  • Świadome zakupy: dzięki temu, że wiesz, jakie ubrania są Ci naprawdę potrzebne, unikniesz impulsywnych zakupów.
  • Oszczędność czasu: Dzięki szybkiemu dostępowi do swojej kapsułowej garderoby online, możesz zaoszczędzić czas przy codziennym wybieraniu ubrań i planowaniu stylizacji.

Spójną szafę z wybranego przez Ciebie pakietu w dowolnym stylu ustalonym podczas konsultacji przygotuje dla Ciebie Iwona Groele, założycielka marki Styl na miarę.

Wszystkie elementy będą łączyć się ze sobą tworząc wiele kompletnych stylizacji na różne okazje, które zostaną Tobie przedstawione w formie ebooka. Znajdować się będą także w nim linki do stron, na których będziesz mogła kupić wspomniane ubrania.

To od Ciebie zależy jaki budżet przeznaczysz na zakupy. Od tego uzależniony będzie wybór konkretnych sklepów, butików. 

Istnieje możliwość skorzystania także z produktów pochodzących z „drugiej ręki” w duchu no waste. 

Iwona Groele – dyplomowana stylistka mody. Ukończyła wiele szkoleń i webinariów z zakresu kreowania wizerunku. Absolwentka historii sztuki. Studia te dały Jej wiedzę z zakresu kostiumologii, estetyki i oczywiście sztuki cenną jako teoretyczne podstawy w zawodzie stylistki mody.
Iwona pracuje z klientami indywidualnymi oraz przy sesjach fashion. Prowadzi markę osobistą Styl na miarę. Uważa, że każda z nas, kobiet zasługuje na to, by odkryć w sobie swoje jedyne i niepowtarzalne piękno oraz wyrażający je styl ubioru na miarę siebie, w czym chętnie pomaga.

Skorzystaj z szafy kapsułowej online TUTAJ.