Jak zarabiać na ulubionej pasji? – 20.04.2023 | Wrocław

Podczas spotkania nasza prelegentka Yana opowie na podstawie swojej historii jak z pasji zbudować swoje główne źródło dochodu.
Zastanawiałaś się kiedykolwiek czym chciałabyś się zajmować gdybyś nie musiała zarabiać? 🥰

Wspólnie postaramy się określić swoje hobby. Porozmawiamy o tym skąd czerpać wiedzę z zakresu konkretnego hobby, gdzie zdobyć praktykę, jak komunikować to w social mediach, skąd czerpać zlecenia oraz jak się reklamować. 🙌

Hasło na to spotkanie to: „Inwestujesz czas, rozwijasz się, spełniasz się, zarabiasz 🤩
Zaciekawiona?
To do zobaczenia! 🙂

📍Gdzie? Sztuka na Miejscu, Łaciarska 4
📍Kiedy? 20.04.2023, 19:00
📍Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny dla każdego, brak zapisów.

🔶Z kim się widzimy?🔶
👉Yana Vydavska
Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Ukrainie. Z wykształcenia jest artystką i dekoratorką wnętrz. Fotografią zaczęła się interesować jeszcze podczas studiów robiąc zdjęcia znajomym i rodzinie. Po studiach przez kilka lat pracowała w studiu fotograficznym. Tam nabyła doświadczenie w sesjach zdjęciowych, retuszu zdjęć czy poligraficznych zamówieniach. Postanowiła spróbować własnych sił otwierając działalność, którą prowadzi od lat. Miała wtedy zaledwie 23 lata. Inwestowała czas i pieniądze w rozwój, szkolenia, warsztaty znanych fotografów, prowadziła social media, utworzyła asocjacje fotografów w swoim mieście rodzinnym, by wspólnie podnieść poziom usług fotograficznych w swoim mieście. Osiągając własny sufit rozwoju postanowiła spróbować swoich sił w innym kraju. Tak trafiła do Wrocławia. To dało jej odwagę i świadomość tego, że ma przepis na to, by z sukcesem poprowadzić swoją karierę nie tylko w innym kraju, ale także i branży. Podczas pandemii postanowiła rozwinąć inną swoją pasję i została stylistką.
Interesuje się rozwojem osobistym i psychologią.
Zajrzyjcie na instagram Yany: TUTAJ

🔶Cykl spotkań kobieta przedsiębiorcza🔶
Naszym głównym celem jest skupienie się na szeroko pojętym SAMOROZWOJU i NETWORKINGU
Nasz cel doskonalenie umiejętności, osobowości i siły charakteru, a w rezultacie zwiększenia możliwości działania.
Chcemy skupić się również na networkingu, czyli zawieraniu cennych znajomości, dzięki którym dążenie do realizacji swoich celów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

🔶Dołącz do naszej grupy: TUTAJ

🔶Regulamin: TUTAJ