Kobiecy Leadership

Kobiecy Leadership - szkolenie na zamówienie.


Rola liderki wymaga odwagi w podejmowaniu decyzji, dobrej znajomości ludzkich zachowań i budowania wzajemności w przywództwie. Kobiece przywództwo w świecie biznesu stało się niezwykle ważne ze względu na unikalne kompetencje społeczne posiadane przez kobiety.
Coraz częściej na czele zespołów stoją kobiety, dlatego dla Liderek i Menadżerek w biznesie przygotowaliśmy szkolenie zamknięte o kobiecym leadership’ie i budowaniu wzajemności w przywództwie.

Czego dowiesz się na szkoleniu ”Kobiecy Leadership”?

Nasze szkolenie na zamówienie ‘’Kobiecy Leadership – budowanie wzajemności w przywództwie’’ skupia się na wzmocnieniu kompetencji i postawy liderek oraz menadżerek, które zarządzają zespołem w biznesie.

Podczas szkolenia uczestniczki dowiedzą się czym jest kobiece przywództwo oraz w jaki sposób mogą skutecznie wspierać członków swojego zespołu i budować wzajemność w przywództwie.

W projekcie “Sukces Kobiety Biznesu’’ łączymy wieloletnie doświadczenie naszej firmy szkoleniowej Human Skills ze znajomością kobiecych potrzeb w biznesie i życiu prywatnym. Chcemy, aby kobiety w biznesie były przede wszystkim asertywne, sprawcze, spełnione oraz samodzielnie ustalały definicję swojego sukcesu.

Jakie korzyści przyniesie to wydarzenie Liderkom w firmie?

  • Rozwiniesz umiejętności przywódcze. -Zwiększysz efektywność swojej pracy.

  • Zwiększysz efektywność i jakość współpracy z zespołem dzięki poznanym na szkoleniu strategiom budowania zaufania w zespole.

  • Wzmocnisz swoje kompetencje w roli Liderki/Menadżerki związane z efektywnym zarządzaniem zespołem.

  • Rozwiniesz umiejętność tworzenia innowacyjnych rozwiązań i projektów.

  • Zwiększysz satysfakcję zespołu z wykonywanych działań, dzięki zastosowaniu poznanych technik skutecznego rozwiązywania konfliktów i trudnych sytuacji.

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie ‘’Kobiecy leadership – budowanie wzajemności w przywództwie.’’ skupia się przede wszystkim na pokazaniu uczestniczkom, w jaki sposób Liderki i Menadżerki mogą budować autentyczny obraz siebie, szacować własny potencjał, budować zaufanie w firmie oraz rozwijać potencjał w zespole.

Szkolenie zamknięte, czyli szkolenie na zamówienie o spersonalizowanym programie dopasowanym do potrzeb grupy jest najbardziej efektywną formą wsparcia rozwoju Pracowników. Na podstawie zrozumienia Twojej branży, celu wydarzenia oraz wyzwań czekających na Twój zespół, opracujemy program i metody szkoleniowe, które najpełniej uzupełnią wiedzę, umiejętności i postawy Pracowniczek oraz Pracowników. Działamy w zgodzie z Tobą, Twoim stylem i możliwościami. Razem osiągniemy sukces, którego definicji Ty sama jesteś Autorką! Więcej szczegółów oraz proponowany program realizacji tego szkolenia znajdziesz na stronie https://skbiznesu.pl/kobiecy-leadership-szkolenie-na-zamowienie/

Twoja inwestycja:

Jest to szkolenie na zamówienie, które zorganizujemy dla Twojej firmy lub organizacji.
Dokonamy indywidualnej wyceny w oparciu o: 
termin realizacji, personalizację programu, miejsce wydarzenia, ilości Uczestniczek oraz wybranych materiałów szkoleniowych

Kilka słów o Sukces Kobiety Biznesu

Od 2010r. wzmacniamy potencjał kobiet w biznesie. Z pełnym oddaniem i pasją pomagamy naszym Klientkom być bardziej szczęśliwymi i spełnionymi zawodowo. Pomagamy odkrywać zawodowy potencjał, umacniamy przekonanie, że kobiecość jest atutem, natomiast rozwój osobisty jest niezbędnym elementem w budowaniu kariery oraz satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Od kobiety dla kobiet– projekt założony przez Iwonę Firmanty: Psycholożkę, Socjolożkę, Coacha oraz Trenerkę Biznesu z przyświecającym jej celem- stworzenia pełnej inspiracji i merytorycznej wiedzy przestrzeni dla społeczności kobiet w biznesie.

W naszej ofercie znajdziesz zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o wzmacnianiu zawodowego potencjału kobiet. Oferujemy także Coaching dla Kobiet z certyfikowanymi Coachami oraz bogaty i różnorodny wybór narzędzi psychometrycznych do identyfikacji stylów działania, myślenia i talentów indywidualnych oraz z zespołach.

Poznaj ofertę rozwojowo-doradczą projektu Sukces Kobiety Biznesu skierowaną do kobiet w biznesie, działów kobiet w firmach oraz administracji! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc we wzmocnieniu Twojego potencjału!

Kontakt: