Kobiecy Sklep właśnie wystartował! Poznaj wartościowe marki tworzone przez kobiety dla kobiet

Dokładnie rok temu poinformowałam w swoich mediach społecznościowych o tym, że stworzyłam Portal dla kobiet pn. iKobiece.pl. Po upływie tych 12 miesięcy, czuję jeszcze bardziej, że chcę wspierać kobiety. Dziś to już nie tylko dostarczanie artykułów z wiedzą, która ma polepszać codzienność każdej z nas, nie tylko nowinki dot. ciekawych wydarzeń… Idąc krok dalej, chcę wspierać kobiety w ich życiu zawodowym, pomagać w dotarciu do większej społeczności, by to, co tworzą z sercem i pasją, zostało zauważone. Zaledwie miesiąc temu powstała myśl o stworzeniu Kobiecego Sklepu, a dziś ogłaszamy, że nasz wirtualny sklep właśnie wystartował! – mówi Karolina Krzyżankiewicz, pomysłodawczyni i założycielka Portalu iKobiece.pl oraz Kobiecego Sklepu.

Każdego dnia przekonuję się jak silne są kobiety. Jak wielkie potrafią osiągnąć. Ile potrafią przezwyciężyć. Uwielbiam słuchać ich historii, podziwiać, kibicować, wspierać… Często powtarzam otaczającym mnie kobietom „Jesteś niesamowita!”, bo przecież każda z nas jest w czymś świetna. Zapewne zgodzisz się ze mną, jeśli napiszę, że możemy jeszcze więcej, gdy połączymy nasze siły.

Przez 12 miesięcy istnienia Portalu iKobiece.pl stronę odwiedziło wiele kobiet. Część z Was zechciała podzielić się ze mną miłymi słowami na temat tego, co tworzę. Wtedy myślisz sobie „To naprawdę ma sens!”. Miłe i szczere słowa, którymi obdarzam napotykane kobiety, zaczęły do mnie powracać. Nic nie daje takiego kopa do działania, jak dobre słowo o tym, że robisz coś wartościowego. Że przeczytany artykuł poprawił nastrój. Że dzięki możliwości napisania artykułu na Portalu, autorka czuje się doceniona, bo ktoś zaprosił ją do podzielenia się wiedzą. Że fajnie znaleźć miejsce, gdzie można przeczytać tekst, a nie popatrzeć na sponsorowane bannery. To sprawia, że chce się kontynuować, a jednocześnie iść po więcej.

Z końcem grudnia 2023 wpadłam na pomysł, że stworzę miejsce, w którym kobiety (szczególnie te rozpoczynające swoją drogę z własną działalnością) będą mogły podzielić się z innymi kobietami – Czytelniczkami Portalu – tym, co tworzą. Z sercem i pasją. Każda z Was jest dla mnie niesamowitą motywacją do tego, by działać i pomagać. Dlatego wystarczył miesiąc, by stworzyć Kobiecy Sklep, w którym znajdziesz produkty i usługi tworzone przez kobiety dla kobiet.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego wirtualnego sklepu, poznania wartościowych marek oraz korzystania ze zniżek przygotowanych specjalnie dla Czytelniczek Portalu. Sprawdź koniecznie TUTAJ!

Jeśli Ty również chcesz pokazać co tworzysz, zgłoś się TUTAJ.

Karolina Krzyżankiewicz – pomysłodawczyni i założycielka Portalu iKobiece.pl oraz Kobiecego Sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *