NETWORKING – WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW Strefy Silnych Kobiet ​- 13.05.2023 | Warszawa

Jeśli poszukujesz:

* nowych klientek

* partnerek biznesowych

* nowych koleżanek

* inspiracji 

* pracy

to spotkanie jest dla Ciebie.

*Ilość osób: 30-34

Dołącz do kobiet, które już są lub chcą rozwijać się w biznesie. Kobiet, które są kreatywne, ambitne i chcą sięgnąć po więcej. Kobiet, które znają wartość budowania relacji z innymi kobietami.

Spotkanie jest dla kobiet, które prowadzą własne biznesy, a także tych, które są na etacie, współpracują z firmami i oferują ich produkty lub usługi, poszukują inspiracji lub nowego zajęcia.Plan spotkania:
– 1 min. prezentacja każdej uczestniczki

– wspólne śniadanie

– 5 minutowe rozmowy w parach „każda z każdą”

– luźny networking


Będzie to wspaniały kobiecy czas, pełen inspiracji i dobrej energii. 

Motywujemy Cię do działania!

Cena 199,26 zł

W cenę wliczony jest wytrawny poczęstunek (śniadanie) oraz kawa, herbata lub woda w trakcie całego spotkania.


Nie zwracam pieniędzy, jeśli nie przyjdziesz na spotkanie. Jeśli zgłosisz mi swoją nieobecność co najmniej 7 dni przed terminem spotkania, bilet zostanie przesunięty o na kolejne śniadanie (tylko raz można go przesunąć). Po tym terminie możesz na swoje miejsce zaprosić inną kobietę. Możemy również pomóc Ci w sprzedaży biletu.
W związku z udziałem w spotkaniu (Rozwojowy Networking) dniu 13.05.2023 w Warszawie realizowanym przez Kinga Klejment Academy, ul. Husarska 18/24, 05-120 Legionowo, NIP: 5361557229 uczestniczka wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (RODO) oraz zgodę na wykorzystanie zdjęć i nagrań z jej wizerunkiem w materiałach promocyjnych i umieszczeniem ich na stronie internetowej Organizatora.

Link do strony wydarzenia: TUTAJ