Orion Woman o odwadze i byciu sobą

Już niedługo odbędzie się druga odsłona Orion Woman. Wydarzenie dedykowane kobietom z branży digital marketingu, pozwoli rozwinąć  zawodowe i osobiste kompetencje. Ideą przewodnią tej edycji jest „Odwaga” – wartość, która staje się niezbędna w świecie biznesu.

W tym roku, program wydarzenia skupia się na zagadnieniach takich jak brak pewności siebie w pracy, syndrom oszusta, jak mówić „nie” w relacjach biznesowych, czy też jak efektywnie prosić o podwyżkę czy awans. – Inspiracją dla tej edycji Orion Woman jest odwaga – wartość, która nieustannie napędza nasze działania i aspiracje – mówi Magdalena Żmuda, pomysłodawczyni projektu oraz COO Orion Media Group.

Zapowiadane wydarzenie odbędzie się w czwartek, 1 lutego 2024 roku. Jest to kontynuacja  pierwszej odsłony Orion Woman, która pokazała, jak ważna jest siła kobiet i jak cenne są relacje w branży digital marketingu. Forma i treść merytoryczna wydarzenia wywołały pozytywne reakcje wśród uczestniczek, prelegentek oraz ekspertek prowadzących warsztaty.

Jak odwaga przyczynia się do sukcesu?

Orion Woman rozpocznie panel dyskusyjny, który jest okazją do poznania historii sukcesu prowadzących kobiet w branży. Ekspertki i liderki podzielą się swoimi doświadczeniami na temat roli odwagi w ich karierach i jak pomogła im ona w podejmowaniu kluczowych decyzji. Wśród prelegentek jest:

  • Anna Karolska, HR Lead w BAT DBS Poland, która oprócz bycia pasjonatką śpiewu i matką, wnosi 18 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowych korporacjach. Jej specjalność, to tworzenie kultur organizacyjnych opartych na wartościach, różnorodności i rozwoju. Anna opowie o tym, jak odwaga wpłynęła na jej profesjonalne podejście i zarządzanie zespołami.
  • Katarzyna Gaweł, Dyrektor ds. Różnorodności, Równości i Włączenia w Ringier Axel Springer Polska, dziennikarka, trenerka i prelegentka z 15-letnim doświadczeniem. Znana z aktywnej promocji równości płci w mediach, Katarzyna podzieli się swoją perspektywą na temat odwagi w kontekście równości płci i komunikacji.
  • Agnieszka Żukowska, Redaktor naczelna serwisu OHME.PL i wydawca codziennych programów oraz podcastów. Jej doświadczenie we wprowadzaniu na polski rynek magazynów Gala i Glamour pozwoli zrozumieć, jak odwaga i innowacyjność mogą kształtować kulturę mediów i społeczeństwa.

Panel pozwoli zrozumieć, jak odwaga może być potężnym narzędziem w dążeniu do sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Warsztaty kluczem do budowania odwagi

– Każda edycja Orion Woman jest wyjątkowa, ale w tym roku chcemy skupić się na praktycznych aspektach rozwijania odwagi. Warsztaty, które przygotowaliśmy, są okazją m.in. do pogłębienia i zrozumienia własnych mocnych i słabych stron – zapowiada Magdalena Żmuda. Uczestniczki mają szansę poznać praktyczne aspekty rozwijania odwagi. Część warsztatowa będzie nie tylko nauką i rozwojem, ale także zabawą i integracją. 

Warsztaty poprowadzi zespół doświadczonych ekspertek z różnych dziedzin, w skład którego wchodzą: 

  • Agnieszka Bednarz-Tyran: Aktorka, tancerka, choreografka i wykładowczyni akademicka. Jej bogate doświadczenie w dziedzinie sztuk performatywnych wniesie wartościową perspektywę do warsztatów.
  • Aleksandra Węgrowicz-Łastowiecka: Certyfikowana coachka, trenerka biznesu i konsultantka. Zaoferuje uczestniczkom profesjonalne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.
  • Anna Gamrot: Aktorka, instruktorka teatralna, certyfikowana prowadząca metodą Applied Drama. Jej umiejętności pomogą uczestniczkom w głębszym poznaniu siebie i swoich potrzeb.

Metody zastosowane przez prowadzące skupią się na łagodzeniu napięć emocjonalnych i wzmocnieniu wrażliwości zmysłowej, co kluczowe jest dla zaangażowania uczestniczek i osiągnięcia głębokiej zmiany.

Networking i wzmacnianie społeczności

Orion Woman stwarza również okazję do zbudowania mocnej sieci kontaktów biznesowych i towarzyskich w czasie przerw i części networkingowej. Tutaj spotykają się przedsiębiorczynie, liderki, innowatorki i kreatorki zmian z różnych branż, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i możliwości współpracy. 

Każda uczestniczka wyjdzie z wydarzenia z nowymi kontaktami, które mogą otworzyć drzwi do nowych projektów i przedsięwzięć. – Ta interakcja jest fundamentem naszej siły i wzajemnego rozwoju. Uczestniczki mają szansę nie tylko na nawiązanie trwałych relacji towarzyskich i biznesowych, ale także na wymianę doświadczeń – dodaje inicjatorka projektu. 

Orion Woman odbędzie się w sercu Warszawy, w artystycznych wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka przy ulicy Mazowieckiej 11A. To nie tylko miejsce spotkań, ale też przestrzeń, która inspiruje i dodaje wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – bilety są już dostępne! Odwiedźcie stronę internetową Orion Woman i zarezerwujcie swoje miejsce już dziś!

Źródło: Materiały prasowe