Profesjonalizm i wizerunek w biznesie kobiety przedsiębiorczej

W XXI wieku rola kobiet w biznesie oraz na stanowiskach  zarządczych jest coraz większa. Kobiety wielokrotnie udowodniły, że mają doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i wiedzę do skutecznego prowadzenia biznesu. 
Cechuje nas inteligencja emocjonalna, intuicja, kreatywność, a ponadto wielozadaniowość, skrupulatność, cierpliwość i pasja, a one powodują, że kobiety idealnie sprawdzają się w biznesie. 

Wiele z nas otwiera własne firmy, aby być niezależnymi i spełnionymi. Działamy w obszarach, w których możemy wykorzystać swoje mocne strony. Ja to mam po Mamie. – Opowiada Iwona Czugajewicz, certyfikowana księgowa z wieloletnim doświadczeniem, ambasadorka marki Senelle. 

Jednym z najważniejszych elementów budowania marki i prowadzeniu biznesu jest świadomość swoich umiejętności, wyborów i swojego wizerunku, który powinien być spójny. Profesjonalny wizerunek podkreśla naszą wiarygodność zawodową, kompetencje  i przekłada się na skuteczność.

Określenie  celów, wartości, identyfikacja mocnych stron, wiarygodność, wysokie kompetencje, stałe ich podnoszenie i rozwój to czynniki, które są niezbędne w prowadzeniu firmy w obecnych czasach zwłaszcza w wymagających usługach, takie jak moje. 

Umiejętność adaptacji do zmian i wyzwań technologicznych i cyfryzacji jest kluczem do sukcesu. Podobnie etyka biznesowa, rzetelność, partnerstwo i myślenie o przyszłości.

Stworzenie silnej marki w biznesie i prowadzenie z sukcesem firmy to proces, który wymaga stałego ulepszania i wiąże się często  z wieloma wyzwaniami. Biznes stawia nam wyzwania.

Dla nas kobiet pracujących w różnych branżach, wyzwanie polega na wybraniu odpowiedniego sposobu prezentacji swojego doświadczenia, umiejętności, wizerunku, aby móc skutecznie docierać do  grupy docelowej i budować zaufanie. 

Nasza marka, firma i wizerunek w biznesie to odzwierciedlenie nas samych.

Utrzymanie spójności i wiarygodności na różnych płaszczyznach biznesowych, kanałach i platformach jest również niezwykle istotne. Działanie w mediach społecznościowych, spotkania biznesowe, szkolenia, współpraca wymagają odpowiedniego zaplanowania i uwagi.

Solidna marka, wiarygodność i wieloletnie zaufanie klientów to sukces i potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

#kobietaprzedsiebiorcza to kobieta świadoma, odważna, która buduje kontakty biznesowe.  Współdziałam – również konkurencją, ale też współdzielę się wiedzą.

Zobacz jeden z moich artykułów >TUTAJ< 

Motywuję i wspieram inne marki. Wsparcie jest ważne na każdym etapie, podobnie obserwacja otoczenia biznesowego i reagowanie na zmiany. 

Musimy być otwarte, słuchać siebie i własnej intuicji, ale też słuchać i czerpać od innych, doceniać ich zaangażowanie.

Kobieta w biznesie to  kobieta zadbana, elegancka, która ma pasje, rozwija je i łączy.

Wybrałam Senelle (sensuelle&belle), polską markę kosmetyków naturalnych, wegańskich,  pro-age,  o innowacyjnym składzie, które pomagają dbać o piękny wygląd skóry w każdym wieku, poczuć się naturalnie i świeżo. 

Więcej informacji o składzie kosmetyków Senelle znajdziesz >TUTAJ<  

 >TUTAJ< poznasz markę Senelle bliżej. 

Kobieca Marka Roku dedykowana dla przedsiębiorczych kobiet sukcesu, aktywnych, świadomych swoich wyborów, a jednocześnie wrażliwych i zmysłowych. Ochrona skóry i ciała oraz naturalnego piękna w duchu pro-age to najlepsza co możemy sobie podarować.   

Senelle pomaga mi w codziennej pielęgnacji i nawilżeniu mojej wrażliwej skóry #kobietasenelle. Doskonale ujędrniają i  tonizują. Wielozadaniowe, a przy tym lekkie produkty są idealne dla kobiet szukających skutecznego i innowacyjnego działania pro-age i regeneracji. Przeczytaj więcej na ten temat >TUTAJ<

Kosmetyki z certyfikatem PETA, nie zawierają silikonów, parabenów czy barwników. 

Aksamitne formuły, szybko widoczne efekty to jedne z wielu zalet Senelle.

Niewątpliwie nasz wygląd zewnętrzny i wizerunek wpływa w pewnym stopniu na nasz sukces zawodowy i powodzenie prowadzonego przez nas biznesu. 

#kobietaprzedsiebiorcza  #kobietasenelle

O autorce:

Kobieta przedsiębiorcza, sukcesu, świadoma swoich wyborów i wartości.
Certyfikowana Księgowa i CFO z wieloletnim doświadczeniem.
Od 20 lat z sukcesem prowadzi i rozwija własną markę – biuro rachunkowe RABAT świadczące usługi rachunkowo-podatkowe dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych.
Inspirująca kobieta biznesu według rankingu 21 inspirujących Kobiet biznesu. 
Ambasadorka  marki Senelle