Cześć!

 
Nazywam się Karolina Krzyżankiewicz.
Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką Portalu dla kobiet iKobiece.pl.
Na co dzień zajmuję się współorganizacją oraz koordynacją wydarzeń skierowanych głównie do kobiet. Swoje doświadczenie zawodowe w organizacji eventów, administracji oraz public relations zdobyłam pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych. 
Ogromną satysfakcję sprawia mi wspieranie oraz tworzenie przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.
Poniżej przygotowałam dla Ciebie kilka słów o Portalu. Przeczytanie zajmie Ci dosłownie minutę;-) 
Cream Handwritten Business Brand Logo

Skąd pomysł na Portal iKobiece.pl?

Biorąc udział w wydarzeniach dla kobiet (spotkaniach, konferencjach, kongresach i innych), jako ich współorganizator, koordynator, a czasem w roli gościa, miałam okazję wsłuchać się wielokrotnie w potrzeby kobiet.
W oparciu o te doświadczenia, stworzyłam Portal iKobiece.pl, który skupia w jednym miejscu informacje o nadchodzących wydarzeniach, projektach i organizacjach wspierających kobiety. 
Na Portalu poruszamy również tematy ważne dla każdej z nas, związane ze zdrowiem, rozwojem, życiem codziennym. 
  • To przestrzeń, w której znajdziesz wsparcie, wiedzę i inspiracje.
  •  

Co znajdziesz na Portalu iKobiece.pl?

Wydarzenia i projekty
Piszemy o zbliżających się wydarzeniach i projektach, w trakcie których będziesz mogła zdobyć wiedzę, nawiązywać nowe relacje, zdobywać inspiracje, wymieniać się doświadczeniami z innymi kobietami.
Organizacje
Przedstawiamy organizacje (fundacje, stowarzyszenia), które wspierają kobiety w rozwoju, pozyskiwaniu lepszych wyników na polu zawodowym, a także zachęcają do dbania o siebie i swoje zdrowie. 
Artykuły
Regularnie publikujemy artykuły, w których poruszamy tematy istotne w życiu każdej z nas. Nie zawsze łatwe, ale zawsze ważne. 
Ciekawe miejsca i kobiece marki
Przedstawiamy miejsca i marki warte Twojej uwagi. Być może znajdziesz wśród nich produkt czy usługę, o których jeszcze nie słyszałaś lub których szukałaś od dłuższego czasu. A może znajdziesz ciekawe miejsce, które zainspiruje Cię do wspólnej podróży z bliskimi. 
 
Jeśli masz pomysł na ciekawy artykuł, poruszający tematy ważne dla kobiet, skontaktuj się z nami na: kontakt@ikobiece.pl 


Miłej lektury!