Cześć!

 
Nazywam się Karolina Krzyżankiewicz.
Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką iKobiece.pl – Portalu dla kobiet, początkujących właścicielek firm oraz kobiet, które mają w planach założenie własnej działalności. 
Na co dzień zajmuję się współorganizacją oraz koordynacją eventów skierowanych głównie do kobiet. Swoje doświadczenie zawodowe w organizacji eventów, administracji oraz public relations zdobyłam pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych. 
Ogromną satysfakcję sprawia mi wspieranie oraz tworzenie przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.
Poniżej przygotowałam dla Ciebie kilka słów o Portalu. Przeczytanie zajmie Ci dosłownie minutę;-) 

Skąd pomysł na Portal iKobiece.pl?

Po wielokrotnym udziale w wydarzeniach dla kobiet, jako ich współorganizator, koordynator, a czasem też jako gość, stworzyłam Portal iKobiece.pl, który skupia w jednym miejscu informacje o nadchodzących wydarzeniach, projektach i organizacjach wspierających kobiety. 
  • To Portal stworzony z myślą o kobietach, które chcą rozwijać się zawodowo, spełniać się jako przedsiębiorczynie i osiągać lepsze wyniki w firmie.
  • To przestrzeń, gdzie znajdziesz wsparcie, wiedzę i inspiracje potrzebne do rozwoju Twojej działalności.
  • To miejsce, dzięki któremu każda początkująca właścicielka firmy może rozwijać swoje umiejętności, wymieniać się doświadczeniami i znaleźć motywację do działania.

Co znajdziesz na Portalu iKobiece.pl?

Wydarzenia i projekty
Piszemy o zbliżających się wydarzeniach i projektach (konferencje, spotkania w kobiecym gronie, szkolenia, warsztaty), w trakcie których będziesz mogła zdobyć wiedzę nt. prowadzenia własnego biznesu, pozyskiwania klientów, marketingu i promocji Twojej marki. Będziesz także nawiązywać nowe relacje, zdobywać inspiracje, wymieniać się doświadczeniami z innymi kobietami.
Organizacje
Przedstawiamy organizacje (fundacje, stowarzyszenia), które wspierają przedsiębiorczynie w rozwoju firm i pozyskiwaniu lepszych wyników na polu zawodowym. 
Artykuły
Regularnie publikujemy artykuły, z których możesz dowiedzieć się co robić, by Twoja działalność wciąż się rozwijała.
Ciekawe miejsca i kobiece marki
Przedstawiamy miejsca i marki warte Twojej uwagi. Być może znajdziesz wśród nich partnera do współpracy? Razem możemy wiele, dlatego zachęcam Cię do nawiązania kontaktu z innymi właścicielkami firm, które chętnie stworzą wspólny projekt, produkt czy usługę.Zostań z nami, jeśli chcesz, by Twoja firma działała lepiej lub masz w planach założenie własnej działalności!;-)