Wygraj udział w szkoleniu! Konkurs Sukces Kobiety Biznesu.

Sukces Kobiety Biznesu zaprasza kobiety aktywne zawodowo, ambitne i profesjonalne – kobiety biznesu do udziału w konkursie! Do wygrania udział w pełnowymiarowym szkoleniu otwartym z Iwoną Firmanty „Pewna siebie i asertywna. Silna kobieta w życiu zawodowym” , które odbędzie się już 23 września w godzinach 10:00- 15:00 (sobota) w formie szkolenia on-line.

Szkolenie on-line z Iwoną Firmanty wspiera Waszą:

  • Pewność siebie i asertywność.
  • Umiejętności komunikacyjne i autoprezentacji. 
  • Znajomości zasad obowiązujących na spotkaniach służbowych.
  • Dress codu i świadomego kreowania wizerunku. 
  • Odkrywania i eksponowania własnych atutów.
  • Wzmacniania własnych mocnych stron kobiecości w biznesie.

Weź udział w profesjonalnym konkursie na LinkedIn, podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i cenną, kobiecą refleksją budującą różnorodność w biznesie. Odpowiedz na pytanie konkursowe w komentarzu pod tym postem >TUTAJ<
„Pewna siebie, asertywna? Jaka jest według Ciebie „silna kobieta” w biznesie?”

Komisja konkursowa weźmie pod uwagę:

– merytoryczność i wartość edukacyjną wypowiedzi,
– styl oraz oryginalność komunikatu,
– wyczerpanie tematu
– kreatywność.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, które w ramach rozwoju swojej kariery chcą osiągać lepsze efekty (według własnej definicji sukcesu), czuć się bardziej szczęśliwe i spełnione zawodowo. Pragniemy stworzyć przestrzeń do podzielenia się swoją cenną opinią, która ma szansę być atrakcyjnie nagrodzona!

Pełny regulamin konkursu, którego wyłącznym organizatorem jest firma szkoleniowa Human Skills znajdziesz >TUTAJ<

Serwis społecznościowy LinkedIn.com jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za organizację konkursu oraz promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis LinkedIn ani z nim związana.

Konkurs rozpoczyna się dnia 23.08.2023 r. godz. 15:00, a kończy się dnia 12.09.2023. r. o godz. 12:00 czasu polskiego. 

Zwyciężczyni zostanie ogłoszona poprzez zamieszczenie listy Zwycięzców wskazujących nazwy profili (kont) w profilu Organizatora w serwisie LinkedIn >TUTAJ< najpóźniej dnia 13.09.2023 r. o godz. 10:00.

Weź udział w konkursie, dołącz do projektu Sukces Kobiety Biznesu i buduj społeczność przedsiębiorczych, pewnych siebie i asertywnych kobiet!

Zapraszamy Was serdecznie!