Zostań osobistą stylistką | szkolenie stacjonarne – 23.03.2023 |Warszawa

Marzysz o zawodzie Osobistej Stylistki? Szukasz najlepszego szkolenia?
Dobrze trafiłaś!

Szkolenie „Zostań Osobistą Stylistką” prowadzi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Słynie ze świetnych szkoleń i budowania fantastycznej atmosfery podczas warsztatów. Zdradza wszelkie tajemnice pracy stylistki. Mówi o plusach ale też o minusach tego zawodu. Uczy nie tylko analizy sylwetki czy analizy kolorystycznej ale też mówi o tym, jak zdobyć klientów, gdzie ich szukać i jak ich zatrzymać. Opowiada o błędach jakie popełniła sama prowadząc swój biznes. Wszystko po to, abyś Ty nie musiała ich popełniać.

ZAPISY na wiosenną edycję szkolenia „Zostań Osobistą Stylistką” czas start!
Zapisując się do 05.02 – otrzymasz 200zł rabatu!
Nie czekaj. Zapisz się już dziś!

Czego nauczysz się podczas szkolenia?
➡️ W trakcie tego szalenie inspirującego, dwudniowego kursu stylizacji ubioru, przekazujemy Ci wiedzę, na temat zawodu marzeń czyli pracy Osobistej Stylistki. Uczymy Cię m. in. jak przeprowadzić analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, zwracamy też uwagę na odpowiednią komunikację i budowanie pozytywnej relacji z klientem.

➡️ ale to nie wszystko. Nasze szkolenia łączymy z psychologią pozytywną więc dowiesz się także dlaczego warto mieć marzenia i jak je realizować ♥ Nasz kurs stylizacji dodatkowo wyróżnia się tym, że zwracamy szczególną uwagę na empatię i zrozumienie osoby z którą będziemy pracować.

Czekamy na Ciebie. Do zobaczenia!

Termin: 23-24 marca 2023r. (czwartek godz. 10.00 – 17.00; piątek godz. 10.00 – 16.00) Miejsce: ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa Liczba uczestniczek: do 8 osób Trener prowadzący: Justyna Krawczyk Kontakt: contact@newstyleacademy.com

 

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ. 


                                                                                                        New Style Academy | Szkoła Stylistek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *