1.02.2024 | Warszawa: DROGA DO ZMIANY. O biznesie, wellbeing, inwestycjach i nie tylko…1.02.2024 | Warszawa:

Chcesz wejść w nowy rok z planami, które w końcu zaczniesz realizować?

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w wyjątkowym miejscu!

„Droga do zmiany” to spotkanie dla osób, które chcą zadbać o siebie holistycznie, a więc o swój dobrostan, zdrowie fizyczne i psychiczne, finanse, możliwość rozwoju oraz szczęście.Program spotkania zapewnia inspirację i dobre samopoczucie. Zadbamy o ciało, umysł, ale także kwestie zarabiania z lekkością. Zaopiekowanie się tymi obszarami w życiu jest ważne, bo kiedy jeden z nich nie jest w synergii z resztą, w naszym życiu może pojawiać się stres, który zaburza nasz dobrostan. Postawiłyśmy na różnorodność wśród tematów, ale też mówców- każda z nas jest inna, każda jest ekspertką w swoim temacie, ale wierzymy, że łączymy to wszystko w jedną całość i pokażemy Ci, że nigdy nie jest za późno na zmianę, postawienie na siebie, na swoje zdrowie, a także rozwój swoich finansów.

AGENDA SPOTKANIA

17:00 – Networking

17:30 – 17:50 – Droga do zmiany. Przystanek szczęście- Kasia Chałas

17:50 – 18:10 – Mindfulness w praktyce- Bogna Kowalczyk

18:10 – 18:45 – O co chodzi z tym wellbeing? Holistyczne podejście do zdrowia i urody – Ewa Pejsak

18:45 – 19:00 – Przerwa

19:00 – 19:30 – Oszczędzanie poprzez piękne kupowanie– Aneta Mazurek

19:30 – 20:00 – Podróż przez kontynenty. Jak wykorzystać gotowy model biznesowy e-commerce? – Izabela Bujwicka 

KILKA SŁÓW O PRELEGENTKACH:

Aneta Mazurek: Od 2010 roku zajmuje się komunikacją, aktualnie także w Mennica Mazovia. Promuje mądre oszczędzanie, które jest prostsze, niż się wydaje. Regularne kupowanie złotych i srebrnych monet to działanie, które procentuje przez lata. Dlatego stworzyła projekt poświęcony dbaniu o siebie i swoją finansową przyszłość, ponieważ jak wykazują badania, to głównie mężczyźni skupiają się na zabezpieczeniu kapitału. Aneta edukuje, by zadbać o swoją finansową przyszłość i „odkładać na przyszłość”; podkreśla, żeby nie liczyć na to, że ktoś zrobi to za nas. Pokazuje jak bezpiecznie lokować kapitał w kruszce, odzyskując poczucie bezpieczeństwa w trudnych czasach.

Bogna Kowalczyk: terapeutka somatyczna, reżyserka, edukatorka emocjonalna. Od lat wspiera ludzi w opiekowaniu relacją z ciałem i budowaniu zaufania do siebie. Jej autorski projekt Inner Tales, zawierający w sobie medytację z elementami opowieści, wizualizacji, metafor inspirowanych IFS i pracy z ciałem odbywa się w Warszawie oraz objazdowo na różnych wydarzeniach (ostatnio na IceDocs na Islandii). Bogna stara się uświadamiać w kontekście wewnętrznego języka, tak mocno zawłaszczonego przez medialne treści, jakimi się otaczamy. W swojej pracy artystycznej realizuje uwrażliwiające kino, otwierające na pogłębioną empatię wobec samego siebie (jej dostępny na HBO projekt BOYLESQUE został nagrodzony między innymi w Torronto na HotDocs festiwal). Osobiście wierzy, że otwartość i opiekowanie miękkości oraz zaufania do siebie to wyraz buntu wobec współczesnej, eksploatacyjnej kultury oraz źródło siły pogłębionej i niezachwianej świadomości własnych granic oraz potrzeb.

Izabela Bujwicka: filolog, lektor języka węgierskiego i tłumacz literatury. Otrzymała dyplom na Węgrzech i planowała rozpoczęcie pracy naukowej na uniwersytecie, jednak wraz z mężem rozpoczęli projekt biznesowy, który z wizji i marzenia rozrósł się do rozmiarów ogromnego biznesu w kilkunastu krajach świata. Izabela wraz z mężem żyją życiem swoich marzeń i wspierają dziesiątki tysięcy przedsiębiorców w ponad 100 krajach świata, wykorzystując gotowy model biznesu e-commerce do budowy swojej niezależności finansowej.
Izabela jest dzisiaj liderką zespołów, międzynarodowym mówcą i doradcą zarządu największej firmy networkingowej na świecie.

Kasia Chałas: Psycholog biznesu, ekspertka od PR, Coach ICC. Od wielu lat specjalizuje się w opracowywaniu strategii komunikacyjnych dla firm z kluczowych sektorów biznesu, z ogromną skutecznością działa w zakresie event marketingu, analizy monitoringu mediów oraz zarządzania projektami międzynarodowymi, w tym realizacją projektów unijnych. Pasjonuje się rozwojem człowieka i pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Ewa Pejsak (Marciniak): psycholog sportu, sama związana ze sportem od dzieciństwa, Mistrzyni Polski i Europy Centralnej w jeździectwie, certyfikowany dietetyk. Zmieniła karierę w korporacji na rodzinny biznes. Dzisiaj prowadzi 30 letnie wydawnictwo Studio Emka wraz z mamą i siostrą, a także rozwija swój drugi biznes związany z e-commerce. Inspiruje do zmian, pokazując własnym przykładem, że można każdą dziedzinę swojego życia zmienić z lekkością i rozwijać się z każdym dniem na wielką skalę. Wierzy, że tak jak mówił Disney: „Jeśli możesz sobie coś wymarzysz, możesz to zrobić” i do takiego myślenia zachęca swoje zespoły.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia inspirującego wieczoru w pięknych wnętrzach Brain Embassy razem z nami już 1 lutego!

Rezerwacja miejsc: TUTAJ