17-19.11.2023 | Janowiec: Daj Sobie Weekend.

A gdyby tak mieć cały weekend tylko i wyłącznie dla siebie? Wyspać się, zregenerować i jeszcze nauczyć się czegoś nowego?

Zapraszamy Was na trzecią edycję wyjątkowego, kobiecego wyjazdu!

Daj Sobie Weekend to 3 dni dla ciała i duszy w pięknej, nadwiślańskiej miejscowości – Janowcu.

Oddalony o ok. 1,5 h drogi od Warszawy, Janowiec nad Wisłą to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, połączony z rozwojowymi warsztatami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach, co daje indywidualne podejście do każdej uczestniczki.  

Te 3 dni spędzone w malowniczym miasteczku to najlepsza inwestycja w siebie:

  • tu nauczysz się, jak wykonać na sobie makijaż dzienny naturalnymi kosmetykami. To propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi. Podczas dwugodzinnego warsztatu opanujesz podstawy makijażu i pielęgnacji. Do dyspozycji uczestniczek są profesjonalne, podświetlane stanowiska makijażowe, zestawy pędzli oraz szeroki wybór kosmetyków do makijażu. Warsztat prowadzi Monika Harwas-Drzymulska, autorka profilu Monika Harwas Natural Makeup (www.monikaharwas.com)
  • poznasz tajniki automasażu twarzy i kinesjotapingu, a w prezencie dostaniesz taśmy i płytkę gua sha do samodzielnego stosowania w domu. Dzięki szkoleniu masażu zaznajomisz się z techniką automasażu twarzy „na sucho” oraz na olejku i zdobędziesz podstawową wiedzę na temat anatomii twarzy niezbędną do właściwego automasażu. Dowiesz się również jak posługiwać się kamieniem Gua Sha, żeby uzyskać jak najlepsze efekty i poznasz metody Kinesiotapingu – czyli oklejania twarzy tejpami. Warsztat poprowadzi Katarzyna Kmiecik, właścicielka salonu Harmonia Duszy i Ciała (www.katarzynakmiecik.pl)
  • odbędziesz 4 pełne dobrej energii praktyki jogi kundalini: 2 poranne i 2 wieczorne. Wśród dźwięków mantr będziemy dawać sobie ukojenie, uważność, wsłuchiwać się w potrzeby swojego serca, pobudzać ciała, medytować, relaksować się przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków koshi. Wszystko po to, by zregenerować ciało i umysł. Jogę kundalini poprowadzi certyfikowana nauczycielka Ilona Patro (www.ilonapatro.pl)

Dajemy Ci prawdziwą „instrukcję obsługi siebie”: od praktyki jogi, przez masaż, aż do samodzielnego make-upu i pielęgnacji. Cały skład instruktorek to kobiety, co zapewni Ci komfortową, wspierającą atmosferę. Wyjedziesz od nas zrelaksowana, wypoczęta, z całkiem nowymi umiejętnościami, które będą Ci służyły już zawsze! Do tego dostaniesz prezenty powitalne przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Gościć Cię będzie niezwykle przytulny Pensjonat Serokomla zlokalizowany w samym rynku Janowca. Znajdziesz tu przyjemnie urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatnymi łazienkami. W pokojach zapewniamy wszystko, co potrzebne: zestaw ręczników, wodę gazowaną i niegazowaną w szklanych butelkach, szklanki. Oprócz tego Pensjonat słynie z pysznej, domowej kuchni i życzliwej obsługi. Okolica zachęca do spacerów i odpoczynku. 

Szczegółowe informacje oraz rezerwacja miejsc: >TUTAJ<

Źródło: Evenea