7.12.2023 | Zamość: V Śniadanie Przedsiębiorczych Kobiet

Czym są Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet ?

To event rozwojowo- biznesowy dla kobiet z Zamościa/Lublina i okolic.

Przestrzeń dla aktywnych, inspirujących i wspierających się kobiet.

Możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy.

Wsparcie w działaniu i rozwoju biznesowym oraz osobistym. Jednym słowem #mockobiet 

Plan wydarzenia :

  • Zdrowe Śniadanie z kawą i ciastem 
  • Panel Biznesowy : inspirujące rozmowy przy stole 
  • Panel Rozwojowy : Wystąpienie Gościa Specjalnego Magdaleny Rozmus, Psycholog, Trener Biznesu, Coach, Mentor, Mediator. 
  • Atrakcja – nagrody dla uczestniczek
  • Wspólne zdjęcie uczestniczek 
  • Ścianka do zdjęć w świątecznym klimacie przygotowana przez @wnetrzarski_spokoj
  • Dla chętnych możliwość wykonania Sesji Zdjęciowej Biznesowej przez doświadczoną fotograf Magdaleną Hader @phootoLuna (oferta promocyjna dla uczestniczek 2 ujęcia -150 zł / 4 ujęcia – 250 zł)
  • Networking czas nielimitowany

A także: masa inspiracji i motywacji do działania, nowe znajomości! Wszystko w pozytywnej energii aktywnych, wspierających kobiet takich jak TY!

Gość Specjalny V ŚPK Magdalena Rozmus :Psycholog, Trener Biznesu, Coach, Mentor, Mediator. Certyfikowany konsultant DISC-3D i MTQ-48. Facylitatorka metody pracy z przekonaniami na poziomie podświadomym PSYCH-K®. Od ponad 9 lat prowadzi swoją firmę szkoleniowo – doradczą, w ramach której wspiera osoby indywidualne i organizacje w zakresie efektywnego wykorzystywania swojego potencjału, kształtowania umiejętności psychospołecznych, zarządzania procesem rozwojowym i edukacyjnym. Posiada doświadczenie w budowaniu organizacji, zarządzaniu zasobami ludzkimi, koordynowaniu i wdrażaniu projektów w biznesie i oświacie. Od lat prowadzi szkolenia i coaching dla biznesu, branży medycznej i opiekuńczej z zakresu budowania wizerunku organizacji, efektywnego zespołu, treningi kompetencji liderskich, komunikacji interpersonalnej, zarządzania zmianą, konfliktami, emocjami. Na sali szkoleniowej jako trener kompetencji psychospołecznych i zawodowych spędziła ponad 5000 godzin i drugie tyle w pracy indywidualnej.
Od 2016 roku wykładowca akademicki specjalizujący się w tematyce praktycznej psychologii w biznesie i w rozwoju osobistym. Od 2021 roku założycielka i prezes Fundacji Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA, w której zarządza zespołem ponad 80 specjalistów i wolontariuszy, którzy udzielają pomocy psychologicznej, wsparcia i procesy rozwojowe podopiecznym Fundacji. Fascynatka holistycznego podejścia do zdrowia, dobrostanu i dobrego samopoczucia. W swojej pracy łączy psychologię z neuropsychologią, psychobiologią, dietetyką i pracą z ciałem.

Koszt wejściówki : 149zł 

Start Śniadania: godz. 10:00 , rejestracja od 9:30

Czas trwania: 4 h + netwokrnig 

Rezerwacja miejsc >TUTAJ<