Cykl spotkań z kobietami „Odkryj swoją moc” – 24.03.2023 | Poznań

Zapraszamy Was Kochane Dziewczyny na kolejne spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet z cyklu „ODKRYJ SWOJĄ MOC”, które odbędzie się 25 marca (w sobotę) w POZNANIU!
Obiecujemy dawkę porządnej wiedzy, ciekawe wystąpienia, inspirujące rozmowy i dużo dobrej energii. A także upominki, konkursy, wspólne zdjęcia. Spędzimy razem wspaniały czas.Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety, m.in.:

Alina Adamowicz (@alka_positive) – założycielka Akademii, terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników „Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie”, „Superzwiązek”, „Nigdy nie wstydź się siebie”.

Paulina Czepielewicz (@paulinye) – podróżniczka, pasjonatka mody, właścicielka marki Gundolls. Projektantka strojów kąpielowych. Rozmówczyni w książce „Nigdy nie wstydź się siebie”. Jedna z najbardziej znanych influencerek.

Joanna Godecka (@joannagodecka) – psychoterapeutka, autorka i współautorka popularnych książek, m.in.: „Nie odkładaj życia na później”, „Szczęście w miłości”, „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”, felietonistka. 

Kama Giza (@kamagiza) – ekspertka kobiecej pewności siebie, coach energii, kreatorka wizerunku, aktorka, mówczyni motywacyjna. Twórczyni autorskich warsztatów „Zza obiektywu”.Spotkanie poprowadzi: Alina Adamowicz.

Co będzie?

11:00 – STRATUJEMY!

Ciekawy wykład rozwojowy, którego potrzebuje każdy z nas „Jak stworzyć dobrą relację, która się nie rozpadnie” Aliny Adamowicz, znanej jako @alka_positive.

Pozytywne wystąpienie popularnej psychoterapeutki Joanny Godeckiej „Moc intuicji”.

Motywujący wykład Kamy Giza „Pewność siebie kontra fałszywa skromność”.

Inspirujący wywiad z podróżniczką Pauliną Czepielewicz.

Energetyczny rozruch z Kamą Giza.
W panelu dyskusyjnym „Między nami kobietami” porozmawiamy o sile kobiet z Aliną Adamowicz i Joanną Godecką.


W połowie spotkania przerwa na serwis kawowy, w tym wyśmienitą herbatę Adalbert’s Tea (@adalbertstea) i słodki poczęstunek.

16:00 – ZAKOŃCZENIE

Korzyści z naszych wystąpień:

Uczestniczki zdobędą użyteczną wiedzę jak odnajdywać równowagę w życiu. Zainspirują się do rozwijania nowych umiejętności, dzięki którym wzmocnią pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz zaczną zmieniać swoje życie na lepsze. Wszystkie kobiety otrzymają solidną dawkę pozytywnej energii!

Szczególne podziękowania dla naszych PARTNERÓW:

Adalbert’s Tea / @adalbertstea
ISLA / @isla_polska

Zarezerwuj miejsce i dołącz do naszego spotkania! 

Data: 25 marca 2023 (sobota) godz. 11:00 – 16:00.

Miejsce: Platinum Residence Boutique, ul. Reymonta 19, 60-791 Poznań 

Wstęp: 150 zł

*liczba miejsc ograniczona

Każda z uczestniczek otrzyma zestaw super upominków od naszych Partnerów. 🙂

Czekamy na Was! Do zobaczenia. 🙂

Link do strony wydarzenia: TUTAJ