Fundacja LBC Business Women Foundation. Projekty dla przedsiębiorczych Polek.

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Działania Fundacji LBC

Inicjujemy i prowadzimy programy współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości kobiet, współpracując z organami władzy państwowej, samorządowej, instytucjami edukacyjnymi oraz mediami.

W ramach Programu Make Your Business Better wspieramy działania poprawiające zarządzanie firmą i wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą, w szczególności średnich przedsiębiorstw.

Aktywnie propagujemy ideę Lady Business: kobiety przedsiębiorczej, niezależnej, odważnej i pewnej siebie, działającej w oparciu o wartości i biznesową etykę, świadomie budującej markę w internecie.

Badamy potrzeby przedsiębiorstw i postaw przedsiębiorczych Polek oraz ich potrzeb w zakresie innowacji.

Aktywnie łączymy kobiece biznesy i zachęcamy do współpracy z innymi. przedsiębiorczymi kobietami.

Poprzez Plebiscyt Lady Business Awards zachęcamy kobiety biznesu do mówienia o swoich sukcesach, ale porównywania się do siebie samych.

Aktualne projekty

Konferencja Make Your Business Better

To konferencja łącząca świat przedsiębiorczych kobiet prowadzących własny biznes i kobiet pracujących na stanowiskach managerskich. Chcemy pokazać jak wiele możemy się od siebie nauczyć i wymieniając się swoją wiedzą i doświadczeniem spojrzeć na swoje biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem na twarzy. II edycja Konferencji odbędzie się już 14 września 2023 r. w Warszawie. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia TUTAJ.

Program Make Your Business Better

Projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 3 lata. Jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą. Make Your Business Better wspiera działania poprawiające kompetencje w zakresie zarządzania firmą, którego celem jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą. Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 11 lat.

Plebiscyt Lady Business Awards

Plebiscyt dla właścicielek firm organizowany nieprzerwanie od 2017 roku. Promuje biznesy przedsiębiorczych Polek, a także wartości i postawy przedsiębiorcze wśród kobiet. Celem Plebiscytu jest pokazanie jak Polki budują świetnie prosperujące firmy, rozpoznawalne marki, które stanowią prawdziwą wartość na rynku. A także promowanie kobiet, które talentem, swoją pracą i charyzmą osiągają sukces finansowy i osobisty. Są wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń mądrych, odważnych i zdolnych kobiet. Wprowadzają kobiecy pierwiastek i nową jakość do świata biznesu. Zachęca właścicielki firm do mówienia o sobie i swoich osiągnięciach.

Więcej informacji o Fundacji LBC Business Women Foundation znajdziesz >TUTAJ<