Life Coaching

Life coaching – dla kobiet, które pracują za dużo lub dbają o innych bardziej niż o siebie

Jesteś ważna! Dosyć pracy ponad siły, dbania tylko o innych i zapominania o sobie!

Być może wciąż: 

• starasz się zadowolić wszystkich wokół, 

• odkładasz na bok swoje potrzeby i marzenia, 

• trudno Ci odmawiać i spełniasz oczekiwania innych, lub: 

• za dużo pracujesz i nie masz już siły, 

• lista rzeczy do zrobienia nigdy się nie kończy i wciąż nie masz czasu, 

• jesteś przeciążona i zmęczona, ale nie odpoczywasz. Jeśli to o Tobie, to zapraszam Cię na coaching indywidualny: „Troszczę się o siebie bez poczucia winy”.

Wykreuj życie, w którym dbasz o siebie bez wyrzutów sumienia w karmiącej relacji ze sobą i z innymi. Żyj ze swobodą, lekkością i po swojemu.

Sprawdź, czy coaching to coś dla Ciebie! Zapisz się na bezpłatną, 45-min. sesję wstępną TUTAJ

Dlaczego warto wybrać coaching?

  • Spotkania 1 na 1 (60-75 min.) – Masz moją pełną uważność. Słucham Cię, bez oceniania, stopniowo budujemy relację, żebyś czuła się bezpiecznie. Każda sesja jest skrojona na miarę – dostosowana do Twoich potrzeb i celów.

  • Sesje 2, 3 lub 4 razy w m-cu -Możesz dostosować częstotliwość sesji do tego, ile masz czasu i jak szybko chcesz osiągnąć zmianę.

  • Cykliczność spotkań – Łatwiej będzie Ci dążyć do swojego celu, wdrażać plan, trudniej odpuszczać siebie i swoje marzenia na rzecz innych. 

  • Ograniczony w czasie proces (8-12 sesji) – Proces nie ciągnie się w nieskończoność, jest mniej kosztowny. Ustalasz konkretny cel, transformacja szybciej się zadzieje. 

  • Spotkania on-line – Oszczędzasz czas, bo nie tracisz go na dojazd na sesje. Możesz połączyć się na spotkanie z każdego miejsca w Polsce lub na świecie. I takiego, w którym jesteś „u siebie” i czujesz się komfortowo.

Prowadzę Coaching oparty na Empatii – Uspokoimy Twoje emocje. Nauczysz się jak je rozpoznawać i akceptować. Odkryjesz jak rozpoznawać potrzeby i przestaniesz je odpuszczać. Potem w trudnych chwilach sama będziesz potrafiła dać sobie empatię. 

Naucz się dbać o siebie bez wyrzutów sumienia nie psując relacji z bliskimi lub w pracy.

Klientki o współpracy ze mną:

„Zdecydowałam się na coaching z Pauliną, bo widziałam (…) ile mnie kosztuje energii i wstydu odkręcanie mojego bez namysłu wypowiadanego słowa „tak”, kiedy w głębi duszy chciałam powiedzieć „nie”. Renata” 

„Uważam, że Paulina ma niezwykły dar do pracy z drugim człowiekiem i wszystkim kobietom polecam skorzystanie z jej wsparcia. (…) Wcześniej miałam sceptyczne podejście do tego typu usług i cieszę się, że spróbowałam coachingu z Pauliną. Polecam z całego serca! Kinga”

Twoja inwestycja:

3 pakiety cenowe do wyboru (od 390 do 720 zł/m-c) – Możesz wybrać pakiet dostosowany do Twoich możliwości finansowych.

Cena zależy od ilości sesji w miesiącu i ich długości.

Płatność za/m-c – Rozliczamy się jednym przelewem raz w miesiącu.
Ustalamy stałą cenę za cały miesiąc.
Nie musisz płacić za cały proces. To tak, jakbyś rozłożyła to na raty.

Kilka słów od Pauliny Książek

Coachini i psycholożka. Pracuję z kobietami, które chcą zadbać o swoje potrzeby i być prawdziwą sobą w relacjach z innymi. Uczę empatii do siebie i asertywności. W swojej pracy łączę warsztat profesjonalnego coacha, wiedzę z Porozumienia bez Przemocy (NVC) i psychologii.

Prowadzę coaching oparty na empatii – ukończyłam kurs w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na empatii akredytowany przez Izbę Coachingu.

Moje klientki mówią, że tworzę łagodną i bezpieczną przestrzeń. Jest w niej dużo miejsca na życzliwość i akceptację dla siebie.

Jestem otwarta na współpracę 🙂 Np. chętnie udzielę wywiadu jako ekspertka, poprowadzę warsztat lub webinar (asertywność, życzliwość i empatia wobec siebie, dbanie o siebie – uczucia i potrzeby).

Kontakt: