Miejsce, dzięki któremu wydarzenia nabierają wyjątkowego znaczenia. Dom na wynajem Chata Mała Bania.

W głębi Beskidu Makowskiego, otulonego tajemniczym lasem, znajduje się wyjątkowe miejsce, które przenosi swoich gości w magiczny świat harmonii i spokoju. Chata Mała Bania, dom zbudowany z naturalnego budulca, jakim jest drewno, staje się enklawą, gdzie można zatracić się w urokliwej symbiozie z naturą. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć się w magicznym świecie Beskidów.

Wkraczając przez drzwi wejściowe, rozciąga się przed nami przestrzeń salonu z otwartą kuchnią, która od pierwszych chwil otula nas wyjątkowym ciepłem i atmosferą.
Od progu czuć, że jest to miejsce stworzone z miłości do ludzi, życia i chwil spędzonych razem.

Nie ulega wątpliwości, że mimo iż dom ma jeszcze wiele do zaoferowania, to właśnie tu toczy się całe życie. Rodzą się najpiękniejsze wspomnienia, pojawia się przestrzeń do inspirujących dyskusji oraz spotkań. 

Aby zapewnić maksymalny komfort oraz wygodę gości, każdy detal i zakamarek domu zostały starannie przemyślane. To dlatego 5 przytulnych sypialni, z noclegiem dla 14 gości usytuowane jest w drugiej części domu oraz na piętrze, gdzie rządzą cisza i odprężenie. W sypialniach gości zapraszają komfortowe łóżka z hotelowymi materacami oraz wysokiej jakości bawełniana pościel.

Chata Mała Bania jest tłem dla wielu wydarzeń, które nagle nabierają wyjątkowego znaczenia. Kręgów kobiet; rozmaitych warsztatów jogi czy pracy z energią; spotkań rodzinnych, a także będących obecnie w modzie workation. Natomiast tłem dla domu jest wyjątkowe otoczenie Beskidów Makowskich oraz 0,5 ha ogrodu, który stanowi azyl dla gości.
Taras z widokiem na okoliczne wzniesienia staje się areną dla porannych kaw, wieczornych grillów i rozmów pod gwiazdami. Latem basen oferuje orzeźwienie, a balia ogrodowa daje możliwość zanurzenia się w przyjemności relaksu bez względu na porę roku.


To wyjątkowe miejsce to nie tylko dom na wynajem, to filozofia czerpania radości z każdej chwili, we wsparciu Natury. Aby jeszcze bardziej doświadczyć wspierającej mocy otoczenia, w domu można skorzystać z dodatkowej oferty, jaką są masaże relaksujące oraz wspierająca dobrostan kąpiel leśna z przewodnikiem, zapewniające wyjątkowe doznania dla zmysłów.

Ekskluzywność Chaty Mała Bania tkwi nie tylko w architekturze, ale w atmosferze, jaką stworzyli gospodarze, zadbawszy o każdy detal tego miejsca. Dom udekorowany jest ze smakiem, pozostawiając dość przestrzeni na własne poczucie estetyki.


Forma wynajmu, jedynie na wyłączność gwarantuje pełną prywatność i intymność. Tutaj jak nigdzie indziej można poczuć się na prawdę u siebie, w atmosferze domu i otoczeniu Natury odnaleźć spokój. W towarzystwie innych, a jednak z poczuciu bycia sobą i ze sobą. 

Więcej o tym wyjątkowym miejscu możesz dowiedzieć się >TUTAJ< oraz na profilach w social mediach IG oraz FB.

Artykuł i zdjęcia autorstwa: Chata Mała Bania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *