Pielęgnacja cery kosmetykami Simon Ourian MD

Marka Simon Ourain MD jest innowacyjną propozycją, w której kluczowym narzędziem jest sztuczna inteligencja.

Oferta jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, co sprawia, że jest uniwersalna i zaspokaja różnorodne potrzeby klientów.

Marka oferuje nie tylko produkty kosmetyczne najwyższej jakości, ale również nowatorskie podejście do pielęgnacji skóry. Dzięki wykorzystaniu AI każdy klient może dokładnie dostosować swoją pielęgnację do indywidualnych potrzeb. Co więcej, marka Simon Ourian MD umożliwia analizę cery w domowym zaciszu, co jest nie tylko wygodne, ale także nowoczesne.

Marka Simon Ourian MD ma unikalny sposób na personalizację pielęgnacji skóry, eliminując konieczność przeglądania całego asortymentu sklepowego. Dzięki indywidualnemu doborowi produktów każdy klient ma dopasowane produkty do potrzeb jego cery.

Niektórym osobom kosmetyki dr Simona Ouriana mogą być znane z drogerii Douglas pod nazwą MDO Simon Ourian. „Produkty, które promuję jako ambasadorka, różnią się pojemnością i nie każdy jest dostępny w Douglas. Z kolei nie wszystkie produkty, które są w Douglas, są dostępne w sklepie, którego jestem ambasadorką.” – Zaznacza Monika Stickel, Ambasadorka Marki. 

Galeria:

Dla klientów kupujących TUTAJ dostępne są dwie opcje zakupu: 

– jednorazowa płatność (wyższa cena) 

– subskrypcja z rozłożeniem na 3 miesiące (tańsza cena)

Subskrypcję można dowolnie wyłączyć, przesunąć lub zmienić na inny produkt.
W Douglas jest dostępna tylko opcja jednorazowej płatności w wysokiej cenie.

Przed zakupem klient jest kierowany na wirtualną analizę cery.
Poprzez wykonanie zdjęcia w świetle dziennym i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań, otrzymuje opis swojej cery, wskazujący typ oraz potrzeby skóry.
Dzięki temu klient dostaje dostęp do produktów dostosowanych tylko do potrzeb jego cery, eliminując konieczność przeglądania całego asortymentu sklepu.
Ponadto, każdy produkt jest personalizowany imieniem klienta. 

Analiza cery i dobór produktów są całkowicie bezpłatne.
Jeśli jesteś zainteresowana analizą lub chcesz się dowiedzieć jak stosować produkty Simon Ourian MD, skontaktuj się z Moniką TUTAJ.

Dodatkowo, założenie konta w sklepie nie wiąże się z żadnymi opłatami. 

„Kosmetyki Simon Ourian charakteryzują się wydajnością – na przykład żel do mycia twarzy 200 ml starcza na 4 miesiące, a tonik 200 ml oraz krem 100 ml, które zaczęłam stosować w połowie sierpnia jeszcze mi się nie skończyły.” – Mówi Monika. 

*Produkty są dostępne w 28 krajach europejskich, są wysyłane z Niemiec.

Kilka słów od Ambasadorki:

Jestem żoną i szczęśliwą mamą, co sprawia, że moje życie jest pełne radości i spełnienia.
Od samego początku mojej przygody z kosmetyką, która zaczęła się jeszcze w ostatniej klasie liceum, wiedziałam, że to moje prawdziwe powołanie.
Jestem kosmetyczką z 16 letnim doświadczeniem, ostanie 5 lat prowadziłam swój gabinet kosmetyczny. Organizuję również kameralne spotkania dla kobiet z marką Simon Ourian – są to beauty party gdzie pokazuję jak prawidłowo wykonywać pielęgnację twarzy.

Kontakt: