Poznaj przestrzeń pełną inspiracji i kobiecej energii – Projekt Girls Concept.

Przestrzeń, w której czekają na Ciebie ciekawe i inspirujące spotkania tematyczne, organizowane we Wrocławiu i nie tylko, gdzie poznasz nowe ciekawe kobiety i naładujesz się Kobiecą energią. Mowa o Girls Concept!

Celem projektu  jest poszerzanie grona wspierających się kobiet, otwartych na szeroko pojęty samorozwój, niezależnie od pokolenia, pochodzenia, czy poglądów. Zależy nam na tym, aby wychodzić naprzeciw potrzebom kobiet. W tym celu stworzyłyśmy cykl tematycznych spotkań i warsztatów skupiających się na rozwoju i nauce nowych umiejętności, ale również na wsparciu
i motywacji.
– mówią Założycielki Girls Concept.

ORGANIZOWANE WYDARZENIA

  • Mistrzyni Social Media

W trakcie tych warsztatów uczestniczki szkolą umiejętności niezbędne do prowadzenia działalności w social mediach. Zapraszane przez Założycielki prelegentki są specjalistkami w prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych.

  • Kobieta Przedsiębiorcza

Celem spotkań jest skupienie się na szeroko pojętym samorozwoju i networkingu, doskonalenie umiejętności, osobowości i siły charakteru, a w rezultacie

zwiększenie możliwości działania. Do cyklu zapraszane są kobiety ze świata biznesu, prowadzące własne restauracje, szkoły i inne biznesy.

  • Warsztaty kreatywne

To doskonała alternatywa dla tradycyjnego spotkania z przyjaciółką. To idealne okoliczności do rozmów i do nawiązania nowych znajomości. Taka forma aktywności uspokaja, relaksuje, ale przede wszystkim wyzwala kreatywność. Warsztaty prowadzone są od a do z przez Założycielki projektu.

POZNAJ ZAŁOŻYCIELKI GIRLS CONCEPT

Alicja

Szuka inspiracji we wszystkim, co ją otacza. Uwielbia niebanalne wnętrza, lata 90. i podcasty true crime. Zakochana od lat we Wrocławiu. Miłośniczka dobrego kina i muzyki na żywo. Otacza się książkami, plakatami i świeczkami sojowymi. Lubi szwendać się po mieście, zadawać pytania i zabierać się na randki.

Angelika

Dziewczyna z bajecznej Doliny Baryczy. Ukończyła Politechnikę Wrocławską z tytułem mgr inż. chemii. Marzycielka z głową w chmurach. W życiu potrzebuje działania, tworzenia czegoś nowego, jak naukowiec. Kreatywna, ambitna, lubi wyzwania. Umysł analityczny z duszą artysty. Ciekawa ludzi i świata.

Więcej o działaniach Alicji i Angeliki znajdziesz na Facebook’u TUTAJ oraz na Instagramie TUTAJ.

Podcastu Girls Concept odsłuchasz TUTAJ.