Proces mentoringowy

„ODWAŻNA I ŚWIADOMA ZMIANA ZAWODOWA” PROCES MENTORINGOWY

Mentoring to skuteczna metoda wspierania rozwoju i wzrostu osobistego oraz zawodowego.

Sesja w procesie mentoringowym to spotkanie mentora (ja – Karolina Basan) z mentee (Tobą), w trakcie którego dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem.

Budujemy bliską relację, opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku, umożliwiającą otwartą i szczerą wymianę informacji.

Dzięki sesjom w procesie mentoringowym:

  • rozwiążesz swoje problemy zawodowe i znajdziesz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie,

  • dokonasz transformacji swoich przekonań, pokonasz trudności, które blokują Twoją zmianę zawodową, 

  • zaplanujesz swoją karierę i rozwój zawodowy, opracujesz strategię osiągania celu, otrzymasz pomoc w określaniu kolejnych kroków w Twojej karierze.

  • zbudujesz pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności poprzez identyfikację i wykorzystywanie swoich mocnych stron, wartości, potrzeb,

  • uwierzysz we własny potencjał osobisty, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe, co pozwoli ci skutecznie realizować cel zawodowy

Dlaczego warto skorzystać z mentoringu?

1.  Zwiększysz pewność siebie.

2.  Otrzymasz motywację i wsparcie w trudnych momentach.

3.  Rozwiniesz się osobiście i zawodowo.

4.  Poszerzysz swoje horyzonty.

5.  Otrzymasz konkretne wskazówki i informacje.

Dla kogo?

Dla kobiety, której celem jest chęć dokonania odważnej i świadomej zmiany zawodowej, ale z różnych powodów czuje strach, obawę, jest zablokowana różnymi wewnętrznymi przekonaniami, trudnościami i szuka specjalisty (mentora), który pomoże jej zidentyfikować cele zawodowe oraz rozwinąć umiejętności i kompetencje potrzebne do ich osiągnięcia. 

Efekty PROCESU MENTORINGOWEGO:

Mentoring umożliwia szybszy rozwój zawodowy i zwiększa efektywność oraz osiągnięcie celów. Maksymalnie wykorzystuje umiejętności i potencjał mentorowanej, wzmacnia jej pewność siebie i motywację. Proces mentoringowy skupia się na samorozwoju mentee, zachęcając ją do refleksji i rozwoju osobistego. Mentoring to możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, co przyczynia się do rozwoju kompetencji i umiejętności mentorowanej. Buduje autentyczną relację, co sprzyja tworzeniu trwałego partnerstwa, w którym mentor udziela wsparcia, a mentee jest otwarta na naukę i rozwój.

Twoja inwestycja:

Kilka słów od Karoliny Basan

Jestem certyfikowanym mentorem i doradcą zawodowym, z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, właścicielką firmy Doradztwo Zawodowe Karolina Basan, która jest spełnieniem moich zawodowych aspiracji oraz pasją do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i pomaganiem kobietom w rozwoju zawodowym, realizacji ich zawodowych planów.

Moje wartości to zrozumienie, zaangażowanie, profesjonalizm oraz uczciwość. Każda sesja to indywidualne podejście do klientki, towarzyszenie w opracowaniu celu oraz całym procesie uwzględniając osobowość i zasoby, dopasowanie tempa i narzędzi do osoby, słucham, obserwuję i aktywuję obszary do zmiany. Motywacja i zaangażowanie klientki do transformacji i osiągnięcie zaplanowanego celu, zmiany zawodowej jest dla mnie największym sukcesem.

Jestem otwarta na każdą współpracę, w której będę mogła podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. 

Kontakt: