Silna kobieta w życiu zawodowym. Szkolenie otwarte – 27.05.2023 | Online

Kobiety w życiu zawodowym bardzo często poprzez swoją pracę pomagają innym osiągać sukcesy, a to sprawia, że nie zawsze mają wystarczającą uważność i dostateczną ilość czasu, by zająć się swoimi potrzebami. Pragniemy być wsparciem dla kobiet pracujących w biznesie, administracji, prowadzących własne firmy oraz pomóc im wypracować własną strategię budowania wizerunku profesjonalistki i w tym celu zaprojektowaliśmy specjalne dedykowane kobietom szkolenie. Wystąpienia publiczne, spotkania biznesowe, codzienna praca, relacje z szefem i podwładnymi to sytuacje, w których bardzo dużą rolę odgrywa to, w jaki sposób odbiera nas otoczenie i jak bardzo ufa w nasz profesjonalizm. Kurs otwarty „Silna kobieta w życiu zawodowym” to warsztat stworzony z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, które chcą poznać swoje atuty i nauczyć się umiejętnie je komunikować otoczeniu, by działać efektywniej i sprawniej kroczyć drogą sukcesu.

Oferowane przez nas warsztaty wizerunkowe dla kobiet to profesjonalne kursy zaprojektowane przez doświadczonych trenerów i specjalistów z takich dziedzin jak personal branding, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Szkolenie otwarte „Silna kobieta w życiu zawodowym” ma dzięki temu kompleksowy charakter i umożliwia wszechstronny rozwój umiejętności i kompetencji niezbędnych w aktualnych realiach biznesowych. W czasie szkolenia przygotowujemy Uczestniczki zajęć do podejmowania różnorodnych wyzwań zawodowych i pokonywania trudności, w które obfitują codzienne obowiązki służbowe, ważne spotkania z klientami czy wystąpienia publiczne. Kurs „Silna kobieta w życiu zawodowym” to program szkoleniowy skoncentrowany na treningu praktycznych umiejętności. W czasie warsztatu będziemy pogłębiać wiedzę Kursantek z wielu dziedzin życia i nauk społecznych, by następnie pokazać, jak z tej wiedzy korzystać i przełożyć teoretyczne przygotowanie na świadome i skuteczne kreowanie własnego wizerunku. Szkolenie „Silna kobieta w życiu zawodowym” to jednocześnie kurs kreowania wizerunku profesjonalistki o bardzo wysokim stopniu indywidualizacji programu – dostosowujemy treści kursu, przykłady, ćwiczenia i metody nauczania do faktycznych potrzeb szkoleniowych Uczestniczek warsztatu i trenujemy z nimi te umiejętności, które są dla nich najbardziej przydatne. Przygotowane przez naszych ekspertów otwarte szkolenia z kreowania wizerunku oferują ponadto dużą swobodę działania – każda Kursantka może samodzielnie zdecydować, na jakich zasadach będzie przebiegał jej trening. W naszej ofercie dostępne są zarówno bardziej tradycyjne szkolenia stacjonarne z kreowania wizerunku, jak i nowoczesne kursy online, których tematem jest personal branding, autoprezentacja i sztuka wystąpień publicznych. Szkolenie „Silna kobieta w życiu zawodowym” organizujemy także jako indywidualne sesje coachingowe oraz dostępne na zamówienie zamknięte szkolenie. Kreowanie własnego wizerunku silnej i ambitnej profesjonalistki, możesz ponadto rozpocząć w Human Skills w atrakcyjnej cenie, korzystając ze specjalnych dofinansowań, np. z KFS lub BUR bądź jednej z wielu przygotowanych przez nas promocji.

Kurs kreowania wizerunku „Silna kobieta w życiu zawodowym” pozwoli osiągnąć następujące cele:

 • pozyskanie równowagi między siłą kobiecości a wizerunkiem profesjonalistki;
 • wzmocnienie świadomości pozycji kobiety w życiu zawodowym;
 • wzmocnienie pewności siebie i poczucia własnej wartości;
 • wzmocnienie asertywności w środowisku służbowym;
 • poznanie zasad sztuki autoprezentacji;
 • poznanie kluczowych aspektów budowania marki osobistej – wizerunku profesjonalistki pod kątem mowy ciała, tonu głosu oraz semantyki.
 • poznanie kluczowych zasad w kontekście savoir-vivre i dress code.

Szkolenia z kreowania wizerunku profesjonalistki pozwolą Ci odnieść szereg korzyści, wśród których są m.in.:

 • wzmocnienie świadomości roli kobiety w życiu zawodowym;
 • wzmocnienie motywacji do przejęcia pełnej odpowiedzialności za realizację swoich potrzeb;
 • wzmocnienie pewności siebie i poczucia wartości osobistej;
 • zwiększenie umiejętności rozpoznawania zachowań asertywnych;
 • zwiększenie świadomości roli sztuki autoprezentacji w kontekście budowania wizerunku profesjonalistki;
 • zwiększenie świadomości kluczowych zasad savoir-vivre;
 • zwiększenie świadomości kluczowych zasad dress code.

Otwarty kurs „Silna kobieta w życiu zawodowym” doskonali kluczowe dla profesjonalnego wizerunku umiejętności i kompetencje z takich dziedzin jak komunikacja, efektywność osobista, autoprezentacja, etykieta, sztuka wystąpień publicznych. Szkolenie pozwala rozbudzić świadomość własnego potencjału i uczy, jak najskuteczniej wykorzystać mocne strony w sferze zawodowej i prywatnej. Szkolenie: kreowanie własnego wizerunku „Silna kobieta w życiu zawodowym” to kurs o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, który umożliwia kobietom opracowanie osobistych strategii kształtowania silnej marki osobistej, niezależnie od etapu kariery, na jakim się znajdują, piastowanego stanowiska czy dziedziny ich działalności.

Szkolenie prowadzi założycielka i CEO firmy szkoleniowej Human Skills oraz projektu rozwojowego dla kobiet Sukces Kobiety Biznesu Iwona Firmanty

Cały program szkolenia oraz zapisy:

>TUTAJ<