Cześć!

 

Nazywam się Karolina Krzyżankiewicz.
Jestem pomysłodawczynią oraz założycielką iKobiece.pl – portalu informacyjnego skupiającego wydarzenia dla kobiet w jednym miejscu. 

Na co dzień zajmuję się współorganizacją oraz koordynacją eventów skierowanych głównie do kobiet. 

Swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe w organizacji eventów, administracji oraz public relations zdobyłam pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych. 

Ogromną satysfakcję sprawia mi wspieranie przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.

Skąd pomysł na portal iKobiece.pl?

Po wielokrotnym udziale w wydarzeniach dla kobiet, jako ich współorganizator, koordynator, a czasem też jako gość, niejednokrotnie słyszałam jak bardzo potrzebne są kobietom spotkania spędzone w gronie innych kobiet – po to, by mogły się wspierać, inspirować, wspólnie edukować, dzielić swoimi wyzwaniami, a nawet wspólnie dochodzić do ich rozwiązania. Niejednokrotnie usłyszałam też, że wydarzeń tych jest zdecydowanie za mało lub znacząca część uczestników to mężczyźni, przez co czasem kobiety czują się wykluczone. Zapewniam Cię, że takie wydarzenia się dzieją, tylko nie zawsze jest o nich na tyle głośno, by zostały usłyszane;-)

Pierwszy krok jaki podjęłam, to sprawdzenie czy wśród polskich stron internetowych, jest choć jedna, która pozwala kobietom na odnalezienie wydarzenia dla siebie, bez przeszukiwania całego Internetu. Tu moje zdziwienie. Niestety, nie znalazłam. W mojej głowie natychmiast powstała myśl o stworzeniu portalu, który będzie skupiał wydarzenia dla kobiet w jednym miejscu. 

Tak powstała strona, gdzie z łatwością będziesz mogła odnaleźć wydarzenie dopasowane do Twoich potrzeb, a jeśli sama organizujesz wydarzenia skierowane do kobiet, byś mogła podzielić się tym z nimi – niech usłyszą o tym co robisz i wezmą udział w przedsięwzięciu organizowanym przez Ciebie.

Zatem serdecznie zapraszam Cię do śledzenia portalu.