Spotkajmy się przy herbacie – cykliczne spotkania Kobiet z Pasją – 23.02.2023 | Warszawa

Zapraszamy Kobiety z Pasją na kolejne „Spotkajmy się przy herbacie”. Tradycyjnie będzie towarzyszyła nam autorska herbata tworzona przez jedną ze współorganizatorek, a spotkanie będzie okazją do bliższego poznania się i zaprezentowania w lekkiej, przyjaznej atmosferze.

✅ Podczas każdego jedna z uczestniczek opowiada o swojej Pasji i drodze jaką musiała przebyć, aby znaleźć się w miejscu w jakim jest obecnie. Gościmy nie tylko kobiety biznesu, ale także te, które w różny sposób przekuły marzenia na działania w różnych obszarach życia.
✅ Mamy chwilę na krótką prezentację każdej z nas, możecie bezpłatnie dystrybuować swoje materiały promocyjne i informacyjne, które pomogą lepiej Was poznać.
✅ Zapraszamy na rozmowy kuluarowe przy herbacie, słonych i słodkich „przegryzkach” zarówno na zakończenie, jak i na „dzień dobry” 😉. ❤️

Stawiamy na wzajemny szacunek, nie oceniamy, z uważnością i otwartym sercem wymieniamy się pozytywną energią. I nie obowiązuje u nas żaden dress code – przyjdź ubrana tak, jak czujesz się w danym dniu dobrze.

ZAPRASZAMY KOBIETY, które:
☕️ czują potrzebę spotkania się w realnym świecie z innymi kobietami,
☕️ prowadzą własny biznes i chcą pokazać go innym lub dopiero myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają inspiracji,
☕️ chcą zmiany w życiu i szukają przyjaznego, wspierającego środowiska,
☕️ chcą poznać nowe, inspirujące obszary działania, szukają dróg i narzędzi pomagających w osobistym rozwoju, szukają impulsu do podążenia za własnymi marzeniami.
☕️ chcą mile spędzić czwartkowy wieczór.

Czujesz, że to dla Ciebie❓ Chętnie powitamy Cię w naszym gronie 😊.

Link do strony wydarzenia: TUTAJ

 

                                                                                              Agnieszka Karasińska-Kupis i Marlena Drygas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *