Spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet z cyklu „ODKRYJ SWOJĄ MOC” – 28.01.2023 | Warszawa

Pierwsze spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet z cyklu „ODKRYJ SWOJĄ MOC” odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal, przy ul. Foksal 3/5. 

Jak mówią organizatorki: „Jak zwykle spędzicie z nami wspaniały czas. Obiecujemy dawkę porządnej wiedzy, ciekawe wystąpienia, inspirujące rozmowy i dużo dobrej energii. A także upominki, konkursy, wspólne zdjęcia.

Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety:

Alina Adamowicz @alka_positive – założycielka Akademii, terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników „Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie”, „Superzwiązek”, „Nigdy nie wstydź się siebie”

Karolina Nowakowska – aktorka teatralna i filmowa. Związana z warszawskim teatrem Komedia. Doktor Irmina z serialu „Klan”. Life coach. Trenerka zmiany i wystąpień publicznych. Autorka inspirującego e-booka „Jak zmienić swoje życie”.

Paulina Czepielewicz – podróżniczka, pasjonatka mody, właścicielka marki Gundolls. Rozmówczyni w książce „Nigdy nie wstydź się siebie”.Prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na IG @paulinye.

Ola Żelazo – dyplomowana instruktorka fitnessu, pilatesu i kulturystyki. Nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Autorka książek „Bądż fit z Olą Żelazo”, „Jak zmobilizować się do aktywności. Przewodnik motywacyjny w wersji praktycznej”. Prowadzi na YouTubie popularny kanał fitness.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktorka, prezenterka Anna Nowak-Ibisz, gospodyni kultowego programu „Pani Gadżet” w TVN Style.

Spotkanie poprowadzą: Alina Adamowicz @alka_positive oraz Karolina Nowakowska.

Co będzie?

11.00 – STRATUJEMY!

Pozytywny warsztat rozwojowy, którego potrzebuje każda kobieta „PROGRAM FLOW – TY zasługujesz na dobre życie” z Alką Positive.

Motywujący wywiad z gościem specjalnym Anną Nowak-Ibisz.

Panel dyskusyjny „Odkryj swoją wewnętrzną siłą” z liderką Akademii Pauliną Czepielewicz.

Czas z Olą Żelazo „Jak odnaleźć spokój wewnętrzny”.

Inspirujący wykład Karoliny Nowakowskiej „Jak zmienić swoje życie”.

Wystąpienie kosmetolog Justyny Kochowicz z firmy Slavia Cosmetics – „Świadoma pielęgnacja twarzy w drodze do piękna”.

W połowie spotkania przerwa na serwis kawowy, w tym wspaniałą herbatę Adalbert”s.

16:00 – ZAKOŃCZENIE

Korzyści z naszych warsztatów i wystąpień:

Uczestniczki zdobędą użyteczną wiedzę jak odnajdywać równowagę w życiu. Zainspirują się do rozwijania nowych umiejętności, dzięki którym wzmocnią pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz zaczną zmieniać swoje życie na lepsze. Wszystkie kobiety otrzymają solidną dawkę pozytywnej energii!”

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *