Szkolenia stworzone z myślą o potrzebach kobiet aktywnych zawodowo

Sukces Kobiety Biznesu to projekt, który jest nastawiony na stworzenie pełnej inspiracji i merytorycznej wiedzy przestrzeni dla społeczności kobiet w biznesie. Z ogromnym oddaniem i pasją pomagamy naszym Klientkom być bardziej szczęśliwymi i spełnionymi zawodowo. Umożliwiamy odkrycie zawodowego potencjału, umacniamy przekonanie, że kobiecość jest atutem, natomiast rozwój osobisty niezbędnym elementem w budowaniu kariery oraz satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym. W naszej ofercie znajdziesz zamknięte i otwarte szkolenia biznesowe zaprojektowane z myślą o potrzebach kobiet aktywnych zawodowo. Zaufaj naszej wiedzy, kompetencjom i kobiecej intuicji!

Oferta projektu Sukces Kobiety Biznesu to nie tylko szkolenia otwarte stacjonarne oraz on-line i szkolenia zamknięte. Oferujemy także Coaching dla Kobiet z certyfikowanymi Coachami oraz bogaty i różnorodny wybór narzędzi psychometrycznych do identyfikacji stylów działania, myślenia oraz talentów indywidualnych i w zespołach.


Cyklicznie organizujemy bezpłatne webinary dla kobiet prowadzone przez nasze Ekspertki i Ekspertów. Naszymi flagowymi szkoleniami są m.in.:

Pewna siebie i asertywna w życiu zawodowym.

Warsztat otwarty stworzony z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, które chcą poznać swoje atuty i nauczyć się umiejętnie je komunikować otoczeniu, by działać efektywniej i sprawniej kroczyć drogą sukcesu. W czasie szkolenia przygotowujemy Uczestniczki zajęć do podejmowania różnorodnych wyzwań zawodowych i pokonywania trudności, w które obfitują codzienne obowiązki służbowe, ważne spotkania z klientami czy wystąpienia publiczne. Szkolenie „Pewna siebie i asertywna w życiu zawodowym” organizujemy także jako indywidualne sesje coachingowe oraz dostępne na zamówienie zamknięte szkolenie.

Personal Branding – Budowanie Marki Profesjonalistki W Pracy.

Personal branding, czyli budowanie osobistej marki w pracy ma w dzisiejszych czasach tak wielkie znaczenie, ponieważ w szumie codziennych informacji trudno zwrócić na siebie uwagę. Wyróżnienie się z tłumu i skuteczne przekazanie otoczeniu informacji o naszym potencjale i możliwościach wymaga wiedzy i świadomej strategii. Szkolenie otwarte ma kompleksowy charakter i pozwala rozwijać wiele użytecznych współcześnie umiejętności. W toku warsztatu nauczysz się m.in. definiować własne mocne strony i odpowiednio o nich informować, umiejętnie kreować wizerunek specjalistki w swojej branży, budować pewność siebie i prowadzić profesjonalne wystąpienia publiczne. 

Coaching z CEO projektu Sukces Kobiety Biznesu- Iwoną Firmanty:

 • Coaching pracowników: dotyczy zawodowej sfery życia Klientki. Skupia się na poprawie lub zmianie Jej sytuacji zawodowej.
 • Life Coaching – Coaching dla osób prywatnych: dotyczy osobistej sfery życia Klientki. Skupia się na poprawie sytuacji w życiu prywatnym.
 • Executive Coaching- Coaching  Menedżerski dla wyższej kadry zarządzającej: executive coaching jest procesem, w trakcie, którego Coach pracuje z Klientką nad obszarami do rozwoju.
 • Work-Life Coaching, Coaching osiągania balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Szkolenia zamknięte: 

W ramach Projektu Sukces Kobiety Biznesu zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń zamkniętych dedykowanych B2B dla kobiet pracujących w biznesie, administracji publicznej oraz prowadzących własne firmy.

Najczęściej wybierane tematy szkoleniowe z naszej oferty:

 • Wyjątkowy Power Speech – angażujące i porywające przemówienie na wybrany temat, wypełnione pasją, motywacją, solidną dawką wiedzy i optymizmu.
 • „Twoja moc – jak poznać swoje mocne strony i wzmocnić obszary do rozwoju.”
 • „Psychologia Sukcesu – czyli jak każdego dnia dążyć do realizacji własnego sukcesu?”
 • „Autoprezentacja – jak skutecznie komunikować swój potencjał, przemawiać i występować publicznie”
 • „Budowanie pewności siebie- czyli jak każdego dnia zwiększać osobiste poczucie własnej wartości.”
 • „Zarządzanie stresem i emocjami oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach”
 • Personal Branding– jak umiejętnie kreować wizerunek profesjonalistki w swojej branży, dbać o reputacje oraz swój wizerunek.

O Założycielce

Iwona Firmanty- założycielka projektu Sukces Kobiety Biznesu oraz właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Human Skills, w której dominują kobiety. Jest Certyfikowaną Coach  (International Community Coaching) dyplomowaną Psycholożką, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyplomowaną Socjolożką, Trenerką Biznesu oraz Certyfikowaną Konsultantką wielu narzędzi diagnostycznych.  Marzyła o przestrzeni, gdzie wiedza i doświadczenie Trenerek, Ekspertek i Mentorek przyczyni się do zwiększenia różnorodności w biznesie, a wzajemna inspiracja do działania wzmocni naturalny, kobiecy potencjał. Wywiady z jej udziałem pojawiają się w miesięczniku „Zwierciadło”, „Sens” i nie tylko. Występuje w mediach m.in.: TVN, DDTVN, TVN Turbo, TTV, TVP2 „Panorama”, Polsat Café, Polsat, „Gazeta Wyborcza”, Wirtualna Polska. Aktywnie prowadzi szkolenia oraz sesje coachingowe dla projektu Sukces Kobiety Biznesu oraz firmy Human Skills. 

Dołącz do naszej  społeczności kobiet w biznesie- asertywnych, sprawczych i spełnionych. Znajdziesz nas TUTAJ oraz na Facebook’u, Instagramie i LinkedIn.