VIII Śniadanie Biznesowe w Kobiecym Gronie – 10.05.2023 | Gliwice

Dołącz do cyklu spotkań biznesowych dla kobiet i zacznij dzień od pysznego śniadania w dobrym towarzystwie! 😉

Podziel się swoimi doświadczeniami, nawiąż nowe kontakty biznesowe lub wymień się pomysłami na projekty, które aktualnie realizujesz.
Nie ma nic lepszego niż pozytywnie zaczęty dzień w środku tygodnia wsród kobiet biznesu!

🥐☕️Nasze pierwsze spotkanie w Kobiecym Gronie było niezwykle inspirujące, dlatego będę kontynuować cykl i zapraszam Cię na kolejne śniadanie.

Cały czas pracuję nad tym, by spotkania były atrakcyjne, zainspirowana, chciałabym żebyśmy miały możliwość poznać się przed samym spotkaniem. Dlatego proszę Cię, byś podała swój nick na Instagramie ☺️

❓Co na Ciebie czeka:

✅ bufet śniadaniowy, pełen świeżych produktów na słono oraz na słodko (sałatki, sery, wędliny, pasty kanapkowe, pieczywo, jogurty, owoce), świeżo parzona kawa od Bristot, selekcja herbat, napoje zimne

✅ deser przygotowany przez utalentowaną Karolinę z Tortasy (lub inną cukiernię, która zawita gościnnie)

✅ możliwość poszerzenia sieci kontaktów przez poznanie kobiet, które również prowadzą biznes(y)

✅ czas, podczas którego możesz przedstawić swój biznes, ale też problem jaki Ci towarzyszy.

Spotykamy się w Matrona Studio – Gliwice, ul. Bytomska 2/3

💪🏻 jestem przekonana, że uda nam się razem zbudować silną, społeczność kobiet przedsiębiorczych w naszym regionie

P.S. Jeśli masz jakieś alergie, nietolerancje pokarmowe lub jesteś wegetarianką lub weganką, proszę o przekazanie tej informacji w notatce lub kontakt na Facebook’u.
W formularzu wpisz swój numer telefonu, żebym mogła się z Tobą szybciej skontaktować w razie odwołania spotkania lub przypomnieć o szczegółach wydarzenia. Twój numer podany w formularzu evenea nie będzie użyty w innym celu niż podano.

Zasady spotkania:

MLM: Networking to przede wszystkim budowanie sieci kontaktów, które mogą nam pomóc w stworzeniu szerokich relacji z profesjonalistami i przedsiębiorcami. Relacje te opierają się na wspólnej sympatii, poczuciu swobody, ale też i zaufaniu. Po konsultacji z uczestniczkami ustalam, że nie mam nic przeciwko pochwaleniu się swoim produktem ale nie chcę by nasze spotkania były traktowane jako rekrutacja nowych członkiń MLM’ów. Jeśli dostanę informację, że nachalne próby miały miejsce będę zmuszona odmówić uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach. 


Bilety: TUTAJ

Link do strony wydarzenia: TUTAJ

Organizator: Matrona Kobiety Biznesu