Wyrazista marka osobista krokiem do sukcesu Twoich wydarzeń

Myślisz o zorganizowaniu swojego pierwszego wydarzenia? Masz pomysł, ułożyłeś cały plan… W końcu nadchodzi czas naboru uczestników. Zmotywowanie do udziału w wydarzeniu to niełatwa sprawa. Nie zawsze pomagają kody rabatowe czy bonusy. Sprawę zdecydowanie ułatwi wyrazista marka osobista. 

Korzyści ze zbudowania silnej marki osobistej jest naprawdę wiele. Pozwoli Ci to m.in. na zbudowanie wizerunku eksperta, a także na wyróżnienie się na tle konkurencji. Oferowane przez Ciebie wartości i Twoje doświadczenie mogą mieć istotny wpływ na pozyskanie uczestników wydarzenia. Im bardziej rozpoznawalna i silniejsza marka, tym więcej osób zechce wziąć udział w Twoim wydarzeniu. 

Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz od czego zacząć, by zbudować wyrazistą markę osobistą, warto skorzystać z pomocy specjalistów takich jak Magda (Lelkova), nazywana przyjaciółką firm w social mediach.

Magda specjalizuje się w skutecznej promocji organicznej i płatnej działalności usługowych, a także w budowaniu wyrazistych marek osobistych. Pomaga przenieść usługi do Internetu oraz uczy jak pokazać w mediach społecznościowych ich wartość. Ponadto, wspiera odbiorców w przekonaniu, żeby to właśnie Twoje usługi wybrali spośród wszystkich innych dostępnych na rynku. Uczy także, że w obecnych czasach nie możesz ignorować siły mediów społecznościowych w docieraniu do nowych klientów, a jednocześnie pokazuje, że można robić to w zgodzie ze sobą, bez presji i dopasowując media społecznościowe do siebie, a nie odwrotnie.

Moją misją jest, wspieranie m.in. kobiecych biznesów w rozwoju i uświadamianie im jak wielką moc mają media społecznościowe. Wierzę, że każdy może w nich skutecznie promować siebie i swoją firmę. Wierzę, że w social mediach można działać w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami, stawiając codziennie nawet tylko jeden pozornie niewielki krok do przodu. Pamiętaj, że w social mediach możesz wszystko – MOŻESZ, ALE NIE MUSISZ! To do Ciebie należy decyzja. A ja z przyjemnością będę Cię wspierać.” – mówi Magda. 

Poznaj usługi oferowane przez Magdę, które pozwolą Tobie na zbudowanie silnej marki osobistej:
– Indywidualne konsultacje ze skutecznego marketingu w social mediach i sprzedaży,
– Szkolenia indywidualne i dla firm oraz prelekcje,
– Budowa stron WWW z możliwością zamówienia wszystkich niezbędnych dokumentów (np. RODO w trendzie LEGAL DESIGN),
– Konsultacje z WordPressa,
– Tworzenie i prowadzenie profili firmowych w social mediach i płatne kampanie Facebook Ads


Więcej o Magdzie znajdziesz na www.lelkova.pl, a także na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn