Yokompres – termofor z pestek wiśni dopasowany do kobiecego ciała – 450g

Yokompres - termofor z pestek wiśni dopasowany do kobiecego ciała - 450g


Zapomnij o tradycyjnym termoforze! Yokompres to rewolucyjny i jednocześnie naturalny termofor inspirowany kształtem macicy, który zapewni Ci ulgę dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz!

Yokompres: Termofor z pestek wiśni w idealnym kształcie Na okres i nie tylko: Yokompres zadba o Twoje samopoczucie nie tylko podczas menstruacji, ale w każdej chwili, w której potrzebujesz ciepła i rozluźnienia. Termofor wypełniony jest pestkami wiśni, które mają moc magazynowania nadanej im temperatury. Ogrzej go w piekarniku lub mikrofali i przyłóż do wybranego miejsca na ciele, a już po chwili będziesz mogła cieszyć się kojącym ciepłem.

 

Dlaczego warto?

  • Ekologiczny produkt: Ten termofor to ręczna robota. Szyję Yokompresy z naturalnych tkanin, takich jak bawełna czy bambus. Wyjątkowe wypełnienie z osuszonych i oczyszczonych pestek wiśni zapewnia ukojenie podczas skurczy w zgodzie z naturą.

  • Termofor dla kobiet powinien być WYGODNY! Kształt dostosowany do ciała: Yokompres to termofor, który dopasuje się do Ciebie. Trzy ramiona termofora otulą Twoje ciało, jednocześnie pozwalając na pełną swobodę ruchów, bez względu na to, w jakiej pozycji chcesz z niego korzystać.

  • Rozluźniające ciepło lub kojący chłód: Yokompres możesz stosować na ciepło – jako ciepły termofor na kłujący brzuch lub spięty kark czy lędźwie. Natomiast schłodzony w zamrażarce zamieni się zimny okład, który możesz przyłożyć do czoła lub opuchniętych nóg.

Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu. Zamów swój Yokompres i zapewnij sobie komfort, na jaki zasługujesz!

Twoja inwestycja:

 74,00 zł brutto

*Z kodem „zamawiamzikobiece” czytelniczki Portalu otrzymają 8% rabatu.
Kod ważny do Dnia Mamy – 26.05.2024 r.

Kilka słów od Założycielki Yokompresy.pl

Mam na imię Asia, chociaż większość osób mówi do mnie Yoko.

Wymyśliłam, zaprojektowałam i szyję Yokompresy. Jak to się zaczęło? Termofor towarzyszył mi od lat, ale tradycyjne gumowce zawsze miały swoje ograniczenia. Marzyłam o termoforze idealnym, który przyniesie ulgę dokładnie tam, gdzie trzeba, i będzie wygodny w każdej pozycji. Właśnie dlatego zdecydowałam się stworzyć Yokompres – termofor w idealnym kształcie, zainspirowany macicą. W pełni przemyślany, bezpieczny i komfortowy w użyciu.

Jeżeli robi Ci się ciepło na samą myśl o Yokompresie i widzisz jakąś przestrzeń do współpracy, to zapraszam do kontaktu przez moją stronę internetową lub media społecznościowe.

Kontakt: