Zapraszamy na webcast „Telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego”

Zapraszamy na webcast „Telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego”

Serwis Samorządowy PAP zaprasza na webcast „Telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego”, który odbędzie się w czwartek, 11 stycznia o godzinie 12:00.

Gośćmi wydarzenia będą: Grzegorz Cichy, burmistrz Proszowic, prezes Unii Miasteczek Polskich i aktualny współprzewodniczący KWRiST, oraz Jakub Woźny, partner, radca prawny w Kancelarii Prawnej MEDIA, specjalista w dziedzinie nowoczesnych technologii i telekomunikacji.

Infrastruktura telekomunikacyjna staje się fundamentalnym elementem rozwoju gminy czy powiatu: pomaga przeciwdziałać wyludnianiu obszarów wiejskich, zwiększa atrakcyjność inwestycyjną miast, podnosi bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców.

Czy w świetle ustawy o samorządzie gminnym działanie na rzecz rozwoju nowoczesnej infrastruktury sieciowej to obowiązek władz samorządowych? Czy rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej będzie kartą przetargową w zbliżających się wyborach samorządowych? Między innymi na te pytanie odpowiedzą zaproszeni eksperci.

Webcast jest elementem programu „Gmina w zasięgu” realizowanego przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie. Serwis Samorządowy PAP objął wydarzenie patronatem medialnym.

Rozmowa będzie transmitowana na stronie głównej: https://samorzad.pap.pl.

Zapraszamy do zadawania pytań w trakcie spotkania – rejestracja online: TUTAJ

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP