Fundacja My Kobiety Dla Kobiet

Fundacja My Kobiety Dla Kobiet została powołana przez cztery silne pragnące pomagać kobiety Aleksandrę Wróblewską, Ewelinę Kwiecień, Izabelę Mas, Sylwię Rusek. Jesteśmy nowo powstałą Fundacją mającą mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój. 

Misją naszej fundacji jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Pragniemy nauczyć Kobiety, aby każda z nich znała swoją wartość i stała się niezależna. Zależy nam aby spotkaniami ze specjalistami czy warsztatami wychodzić naprzeciw potrzebom kobiet. Nieść im pomoc w sytuacjach kiedy ich prawa są łamane.

Cele jakie nam przyświecają to zmotywowanie do działania, dbania o siebie swój rozwój.

Otwierając Fundacje czułyśmy ekscytację jak nasza  społeczność odbierze pomysł. Nie spodziewałyśmy się takiego odzewu, gratulacji, słów wsparcia. Dostałyśmy mnóstwo wiadomości od kobiet służących pomocą w organizacji wydarzeń, spotkań warsztatów. Kobiety z naszej lokalnej społeczności okazały się być artystkami, jedna z Pań napisała, że może poprowadzić warsztaty teatralne. Talentów mają wiele. Wiele ukrytych, które będziemy chciały wydobyć.

Kobieta to siła dlatego musimy nauczyć Panie jak wspierać się wzajemnie.

O Założycielkach Fundacji:

Aleksandra – inicjatorka fundacji My Kobiety Dla Kobiet, przedsiębiorczyni. Szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych chłopców. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Uwielbia nowe wyzwania, nowe przedsięwzięcia. Nie lubi spoczywać na laurach. Bezinteresowna pomoc, życzliwość, określają jej osobę. Cechuje się odwagą, twardo stąpa po ziemi  Marzy aby każda Kobieta była niezależna i mogła spełniać marzenia.

Sylwia –  Zodiakalna lwica, kobieta do zadań specjalnych! daj jej pomysł a ona stanie na głowie żeby go zrealizować dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha szpilki szczególnie czerwone ma ich całą kolekcje. Lojalna , do bólu szczera ,opiekuńcza ,charakterna zawsze staje po stronie słabszych . Czas wolny najchętniej spędza z rodziną  lub przyjaciółmi .  Uwielbia tańczyć słuchać głośno muzyki czytać książki, oglądać seriale. Kocha ludzi. Jej ulubiona pora roku to lato ! 

Izabela – Z wykształcenia ekonomista realizuje się zawodowo w bankowości. Urodzona estetka o duszy artystycznej którą wzrusza piękno natury. Delikatna kobieta która potrafi udźwignąć największy ciężar i nie załamie się pod nim. Inspirują ją kobiety które osiągnęły sukces  wbrew przeciwnościom losu.

Ewelina to kobieta sukcesu. Czego się nie dotknie zamienia w złoto. Jest bardzo inteligentna i utalentowana. Jej życiową misją jest pomaganie innym. Świetnie sprawdza się w roli nauczyciela i doskonale zarządza swoim biznesem. Pewna siebie, dobrze znająca swoją wartość. Prywatnie mama 5 letniego Adasia.

Poznaj działania Fundacji TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *