Girls Concept x Sztuka na Miejscu: Jak zmienić marzenia w cele, a cele w działania? – 23.03.2023 | Wrocław


👉Jak zmienić swój mindset, aby zacząć robić to, o czym myślisz od dawna. Jak przełamać strach w podejmowaniu odważnych kroków?

W trakcie tego spotkania poruszymy wiele istotnych kwestii związanych z tym, jak nie bać się działać, jak dążyć do wyznaczonych sobie celów. W tym wszystkim zagłębimy również temat wielozadaniowości. 😍

🔶Gdzie? Sztuka na Miejscu, Łaciarska 4
🔶Kiedy? 23.03.2023, 19:00
🔶Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny dla każdego, brak zapisów.

🔸Z kim się widzimy?

BIO:
Izabela Możdżeń – muzyk, wokalistka, instruktor autorskich zajęć wokalnych, głos zespołu Bóstwo i IM FANKI TIM, PR’owiec, lider tworzący globalny projekt rozwojowy „Nowoczesny Biznes”.
Nigdy nie odpuszcza, zawsze stawia sobie najwyższe cele. Urodzony lider, każdy zespół z którym pracuje traktuje, jak najbliższą rodzinę „na dobre i na złe”. Lubi czuć niezależność i mieć wpływ na swoją przyszłość. Uwielbia żartować i rozładowywać napięcie swoim teatralnym wrodzonym wdziękiem 😉
Jej życiowym mottem jest: „Nie słuchaj ludzi, którzy NIE SĄ w miejscu, w którym Ty chciałabyś być”. Dzięki temu, z wielką pasją i sercem realizuje każdy szalony pomysł np. zostanie pierwszą AGRO•BUSINESS•WOMAN w Polsce. Prowadzi własne Ranczo Pony M., gdzie czerpiąc inspirację z naturalnego otoczenia, edukuje dzieci i ich rodziny przy zwierzętach.
Ukończyła wokalistykę w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. Zwyciężczyni międzynarodowych i krajowych konkursów wokalnych. Jurorka przeglądów muzycznych, w tym emitowanego w Telewizji Polskiej programu „Dolnośląska Liga Talentów”. Brała udział w spotach filmowych Telewizji TVP3, reklamując swoją osobą Dolnośląską Kulturę i Sztukę. Niedawno wystąpiła w telewizji TVN w porannym programie Dzień Dobry TVN prezentując swój pomysł na przedsiębiorcze życie, blisko natury i zwierząt.

🔸Cykl spotkań kobieta przedsiębiorcza🔸
Naszym głównym celem jest skupienie się na szeroko pojętym SAMOROZWOJU i NETWORKINGU
Nasz cel doskonalenie umiejętności, osobowości i siły charakteru, a w rezultacie zwiększenia możliwości działania.
Chcemy skupić się również na networkingu, czyli zawieraniu cennych znajomości, dzięki którym dążenie do realizacji swoich celów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

🔸Dołącz do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/girlsconcept.wro

🔸Regulamin: https://tiny.pl/whdvk

                                                                                                                                 Girls Concept
                                                                                                                                 Sztuka na miejscu